برگزاري اولين کنفرانس علمي یکروزه نانو تکنولوژي در علوم پزشکي

تاریخ نامه: 25 دی 1391
شماره نامه:
 
اطلاعیه های عمومی  |   

اولین کنفرانس علمی یک روزه کاربردهاي نانوتکنولوژي در علوم پزشکي در استان بوشهر برگزار می گردد.

محوریت علمی این کنفرانس شامل آشنايي با نانوذرات و نانوساختارها، کاربردهاي نانوتکنولوژي در پزشکي ترميمي، کاربردهاي نانوتکنولوژي در داروسازي، تشخيص و درمان، کاربردهاي نانوتکنولوژي در ژن درماني و سميت نانوذرات و نانوساختارها می باشد که هدف از برگزاری آن آشنایی جامعه پزشکي با نانوتکنولوژي، ارائه توانمندی های کشور در زمينه نانوپزشکي و نیز ایجاد بستر مناسب جهت ارتباط و تعامل بین جامعه پزشکي، مراکز نانوفناوری، علاقه مندان به علم نانو و محققين نانوپزشکي می باشد.

اين کنفرانس داراي امتياز بازآموزي مي باشد. از اعضاي محترم هيئت علمي دانشگاه، پزشکان عمومي و متخصص، داروسازان دانشجويان رشته هاي علوم پزشکي و علوم پایه در مقاطع ليسانس، دکتراي عمومي و تحصيلات تکميلي و نیز کلیه محققین و علاقه مندان به علم نانو جهت شرکت در این کنفرانس دعوت به عمل می آید.

تاريخ برگزاری این همایش 3 اسفند ماه 91 و محل برگزاری آن سالن آمفی تئاتر بیمارستان شهدای خلیج فارس می باشد.

جهت ثبت نام در سامانه جامع آموزش جامعه پزشکي اينجا کليک کنيد.

   پيام دبير اجرايي کنفرانس

 مهندس مهدی آقاجانی قرادبیر اجرایی کنفرانس علمی نانوپزشکی، ضمن عرض خیر مقدم و خوش آمدگویی به مهمانان و شرکت کنندگان، هدف از برگزاری این کنفرانس عمی یک روزه را آشنایی علاقه مندان و محققین در زمینه نانوفناوری با کاربردهای این فناوری نوین در زمینه علوم پزشکی بیان کرد. وی تصریح کرد: کنفرانس یک روزه نانوپزشکی برای اولین بار با همکاری اساتید دانشگاه علوم پزشکی تهران و مرکز تحقیقات پزشکی هسته ای خلیج فارس در تاریخ 3/12/91 از ساعت 8 صبح الی 5 بعد از ظهر به همراه پذیرایی در سالن آمفی تئاتر بیمارستان شهدای خلیج فارس برگزار می شود. همچنین افزود: امیدوارم علاقه مندان به این فناوری نوین و کاربردهای جالب آن در علوم پزشکی، با حضور فعال خود ما را در اجرای بهتر و پربارتر این کنفرانس یاری فرمایند. دریافت فایل پیوست نامه

   

تعداد بازدید:   ۱
     
 

موارد مرتبط


ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >