اطلاعيه ثبت نام دانشجويان فوريت‌هاي پزشکي ورودي بهمن 1392

تاریخ نامه: 8 بهمن 1392
شماره نامه:
 
دانشجويي  |   

 

بسمه تعالی

قابل توجه پذیرفته‌شدگان رشته‌های نیمه‌متمرکز فوریت‌های پزشکی ورودی بهمن 92 ضمن تبریک راه‌یابی شما به سنگر علم و دانش به اطلاع می‌رساند ثبت‌نام این دسته از عزیان در روزهای دوشنبه و سه شنبه مورخ 14 و 15 بهمن ماه انجام می‌پذیرد.

پذیرفته‌شدگان شایسته است با بهمراه داشتن مدارک زیر در یکی از روزهای یاد شده به آدرس: بوشهر - کوی ریشهر - خ سلمان فارسی - بعد از بیمارستان سلمان فارسی (تامین اجتماعی) - پردیس دانشگاه علوم پزشکی - اداره خدمات آموزش مراجعه نمایند.

مدارک مورد نیاز:

1- پذيرفته‌شدگان بايد داراي يکي از مدارک پايان دوره کارداني و يا گواهينامه پايان دوره پيش دانشگاهي يا ديپلم نظام قديم آموزش متوسطه که در بخش و شهر محل اخذ مدرک مشخص شده و با در نظر داشتن ضوابط تاريخ اخذ مدرک که قبلاً در دفترچه راهنماي انتخاب رشته (شماره 2) به اطلاع آنان رسيده براي ثبت‌نام به موسسه محل قبولي مراجعه نمايند.

2- اصل مدرک و يا گواهي تحصيلي متوسطه سال ما قبل مدرک و براي کليه پذيرفته‌شدگان اعم از نظام جديد و يا نظام قديم آموزش متوسطه با مهر و امضاء مدير دبيرستان يا هنرستان به انضمام يک برگ رو گرفت آن که بخش و شهر محل اخذ مدرک تحصيلي در آن مشخص باشد.

3- کپی شناسنامه و دو سري روگرفت از تمام صفحات آن و همچنين اصل کارت ملي و روگرفت آن.

4- شش قطعه عکس 4×3 تمام رخ تهيه شده در سال جاري (براي تمام داوطلباني که براي آنان معافيت تحصيلي درخواست مي‌گردد لازم است دوازده قطعه عکس همراه داشته باشند).

5- مدرکي که وضعيت نظام وظيفه آنها را با توجه شرايط مربوط به مقررات وظيفه عمومي مندرج در صفحه 36 دفترچه راهنماي شماره يک آزمون سراسري سال 1392 مشخص کند (براي برادران).

6- اصل حکم مرخصي سالانه يا موافقت کتبي و بدون قيد و شرط سازمان متبوع براي کارمندان.

7- معرفي‌نامه رسمي از ستاد مشترک سپاه پاسداران انقلاب اسلامي و يا وزارت جهاد کشاورزي با امضاء و مهر هر يک از رؤساي ارگان‌هاي مذکور که در آن قيد شده باشد. داوطلب با توجه به ماده 1 و تبصره‌هاي چهارگانه آن در آئين‌نامه اجرايي قانون ايجاد تسهيلات براي ورود رزمندگان و جهادگران داوطلب بسيجي به دانشگاه‌ها و مؤسسات آموزش عالي و ساير شرايط مندرج در آيين نامه مذکور، واجد شرايط استفاده از سهميه رزمندگان مي‌باشند.

8- پذيرفته‌شدگان لازم است به همراه تصوير گواهي پيش دانشگاهي خود به دفاتر پستي محل سکونت خود مراجعه و درخواست تائيديه تحصيلي (ارزش تحصيلي) از اداره آموزش و پرورش محل تحصل خود را نمايند و اين رسيد پستي را در زمان ثبت‌نام به دانشگاه محل قبولي خود ارائه نمايند.

9- ارائه اصل کارنامه تحصيلي ديپلم متوسطه نظام جديد با امضاء و ممهور به مهر دبيرستان يا سازمان آموزش پرورش براي ديپلمه‌هاي نظام جديد آموزش متوسطه (رياضي‌فيزيک، علوم تجربي، علوم انساني و علوم و معارف اسلامي) سال‌هاي 1384 به بعد که امتحانات آنان به صورت کتبي و سراسري برگزار شده است در هنگام ثبت‌نام ضروري مي‌باشد.

 

توجه :

- داوطلباني که اسامي آنان به عنوان پذيرفته‌شدگان نهايي هر يک از رشته‌هاي تحصيلي نيمه‌متمرکز اعلام گرديده، چنانچه جزء پذيرفته‌شدگان رشته متمرکز آزمون سراسري سال 1392 نيز باشند، برابر ضوابط اعلام شده قبولي آنان در رشته متمرکز لغو مي‌گردد و منحصراً مي‌بايست در رشته پذيرفته‌شده نيمه متمرکز (قبولي جديد) ثبت‌نام و ادامه تحصيل دهند و با آنان همانند دانشجوي انتقالي رفتار خواهد شد. همچنين براي پذيرفته‌شدگان دوره‌هاي روزانه نيمه‌متمرکز يک نوبت از حداکثر دو نوبت قبولي منظور خواهد شد.

- داوطلباني که اسامي آنان به عنوان پذيرفته‌شده نهايي دوره‌هاي روزانه درج گرديده، خواه در مؤسسه آموزش عالي ذيربط ثبت‌نام نمايند و يا ننمايند، حق شرکت در آزمون سراسري سال 1393 را نخواهند داشت.


اداره خدمات آموزش دانشگاه


دریافت فایل پیوست نامه
کلمات کلیدی:
ثبت.نام     دانشجويان     فوريت‌هاي.پزشکي    

تعداد بازدید:   ۱
     
 

موارد مرتبط


ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >