دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر:
۳۰۲ بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند

3 شهريور 1399
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۳۰۲ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

دکتر سعید کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا در بوشهر اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۶۷ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند.
وی بابیان اینکه در حال حاضر ۱۷۰ مورد مثبت قطعی در بیمارستان‌های استان بستری هستند گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۴۷ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۲۷ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: متأسفانه یک نفر از همشهریان عزیزمان با ۹۳ سال سن روز شنبه فوت‌شده که تست کرونای وی امروز مثبت اعلام‌شده است.
دکتر کشمیری بابیان اینکه هم‌اکنون ۵۲ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر ۲۱ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه نفس می‌کشند.
وی بیان کرد: در این شرایط که با خستگی مداوم کادر درمان ناشی از کار شبانه‌روزی در ۶ ماه گذشته روبرو هستیم، مردم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی میزان ابتلا به بیماری را کاهش دهند زیرا تنها از این طریق می‌توان به مدافعان جبهه سلامت کمک کرد.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: در این شرایط مردم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی، استفاده از ماسک، حضور نیافتن در تجمع‌ها، بازار و میهمانی‌ها تلاش کنند از میزان انتقال ویروس جلوگیری شود.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: مردم باید بدانند راه‌حل بیماری کرونا در بیمارستان‌ها و مراکز درمانی نیست بلکه در پیشگیری و مبتلا نشدن است.
انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استانکلمات کلیدی:
    آمار.جدید     کووید19     کرونا     دبیر.ستاد.کرونا     دکتر.کشمیری    
   

تاریخ بروز رسانی:   3 شهريور 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >