دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر:
۳۱۵ بیمار بستری در بخش‌های کرونایی استان بوشهر

4 امرداد 1399
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۳۱۵ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

دکتر سعید کشمیری به خبرنگار وبدا در بوشهر گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ۵۵ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند.
وی بابیان اینکه در حال حاضر ۱۵۹ مورد مثبت قطعی در بیمارستان‌های استان بستری هستند گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۵۲ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر باحال عمومی خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۲۰ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.
دکتر کشمیری بابیان اینکه هم‌اکنون ۴۳ بیمار در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر ۲۷ نفر با کمک دستگاه نفس می‌کشند.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: متأسفانه ۷ نفر از هم استانی‌های عزیزمان که در رده سنی ۶۳سال تا ۸۵ سال می‌باشند در روزهای گذشته فوت کردند که میانگین سنی آن‌ها ۷۱ سال است که ۳ مورد مربوط به‌روز یکم مردادماه، یک مورد روز دوم و سه مورد دیگر نیز روز سوم مردادماه فوت‌شده‌اند که امروز نتیجه آزمایش آنان مثبت اعلام شد.
وی با ابراز قدردانی از همه افرادی که با رعایت پروتکل‌های بهداشتی در مهار کرونا نقش‌آفرینی می‌کنند خاطرنشان کرد: برای بازگشت استان بوشهر به وضعیت عادی نیازمند رعایت دستورهای بهداشتی در همه زمینه‌ها هستیم، یعنی هم‌زمان با استفاده از ماسک از حضور در کانون‌ تجمع خودداری کرده، میهمانی و جشن را لغو کرده، سفر نرویم و در خانه بمانیم.

انتهای پیام/ م.پ 1025

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
آمار.جدید     کووید19     دبیر.ستادکرونا     دکتر.کشمیری    

تاریخ بروز رسانی:   4 امرداد 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >