معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم:
خدمات و مراقبت‌های بهداشتی برای تمامی گروه‌های سنی، به‌صورت رایگان ارایه می‌شود

27 دی 1395
معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم گفت: تمامی خدمات و مراقبت‌های بهداشتی، به‌صورت رایگان در خانه‌های بهداشت و پایگاه‌های سلامت شهرستان جم برای تمامی گروه‌های سنی ارایه می‌شود.

اصغر نوروز زاده افزود: وزارت بهداشت در راستای افزایش پوشش ارایه خدمات فعال در عرصه سلامت و به‌منظور توسعه و گسترش دسترسی و عدالت در خدمات سلامت و کاهش هزینه‌های خدمات بهداشتی درمانی، اقدام به اجرای طرح تحول در حوزه بهداشت از طریق ارایه خدمات و مراقبت‌ها به تمام گروه‌های سنی نموده است.
وی اظهار داشت: هدف از تشکیل پرونده الکترونیک سلامت، مراقبت‌های بهداشتی برای تمامی گروه‌های سنی است که با تدابیر اتخاذشده سامانه سیب در تمام کشور راه‌اندازی شده و شهرستان جم نیز در اجرای هرچه مطلوب‌تر این طرح جز مراکز پیش رو است.
نوروز زاده افزود: کلیه خدمات بهداشتی ارایه شده به تمام گروه‌های سنی (کودکان، نوجوانان، جوانان، میان‌سالان و سالمندان) به‌صورت کاملاً رایگان در خانه‌های بهداشت و پایگاه‌های سلامت انجام می‌گیرد.
وی اضافه کرد: فرد مراجعه‌کننده در تماس اول، توسط تیم سلامت (کارشناس مراقب سلامت خانواده و در شرایط خاص پزشک عمومی) ویزیت و اقدامات لازم برای وی انجام می‌شود.
معاون بهداشتی شبکه بهداشت جم افزود: افراد در صورت نیاز به خدمات تخصصی‌تر در همان سطح یا سطح بالاتر به‌صورت هدایت‌شده و با رعایت سلسه‌مراتب پس از تکمیل فرم ارجاع برای دریافت آن خدمات در همان سطح، مانند خدمات مشاوره تغذیه و سلامت روان یا به سطوح بالاتر، سرپایی و بستری (پزشک متخصص، فوق تخصص، مراکز پاراکلینیک خاص و بیمارستان) ارجاع داده می‌شود که مسئولیت پیگیری و تداوم خدمات سلامت شخص مراجعه‌کننده درهرصورت با تیم سلامت است.
این مقام مسئول خاطرنشان کرد: مکمل و ویتامین‌ها در گروه‌های سنی مختلف به‌صورت رایگان در اختیار مراجعه‌کنندگان قرار می‌گیرد که افراد از طریق مراکز سلامت جامعه می‌توانند آنها را تهیه کنند.
مردم برای دریافت مراقبت‌های بهداشتی رایگان به پایگاه‌ها و خانه‌های بهداشت محل سکونت خود مراجعه نمایند
معاون شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم از عموم مردم خواست تا جهت دریافت مراقبت‌های بهداشتی رایگان، به پایگاه‌ها و خانه‌های بهداشت محل سکونت خود مراجعه نمایند و با همکاری و هماهنگی خود، شبکه بهداشت و درمان شهرستان را در راستای انجام رسالت خود که همان افزایش ارتقای سطح سلامت و بهداشت شهرستان می‌باشد یاری نمایند.
انتهای پیام/ا.پ 3020
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
مراقبت‌های.بهداشتی     معاون.بهداشتی     اصغر.نوروززاده     شبکه.بهداشت‌درمان.جم    

تاریخ بروز رسانی:   27 دی 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >