جمع‌آوری مواد غذایی فاسد، تاریخ گذشته و غیرمجاز در شهرستان تنگستان

20 شهريور 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان گفت: بیش از 200 کیلوگرم مواد غذایی تاریخ‌مصرف گذشته و غیرمجاز توسط بازرسان بهداشت محیط این شهرستان از سطح مراکز عرضه مواد غذایی در شهر دلوار کشف، ضبط و جمع‌آوری شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان، مهندس ایرج زنده بودی افزود: طی بازدیدی که بازرسان از منطقه شهری دلوار به عمل آوردند اقدام به کنترل مواد غذایی، آرایشی و بهداشتی نمودند که با اجرای این بازدید بیش از 200 کیلوگرم مواد غذایی غیرقابل‌مصرف جمع‌آوری و ضبط شد.
وی تصریح کرد: این مقدار مواد غیرقابل‌مصرف کشف‌شده شامل مواد غذایی بسته‌بندی، فله‌ای، انواع شیرینی، کنسرو، نوشابه جات و همچنین مواد آرایشی و بهداشتی بودند که غیرقابل‌مصرف تشخیص داده‌شده که پس از طی مراحل قانونی امحاء خواهند شد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان تأکید کرد: در این طرح به کلیه متصدیان مراکز تولید، عرضه و فروش مواد غذایی تذکر داده شد کلیه شرایط بهداشتی ازجمله بهداشت ساختمان، بهداشت فردی، بهداشت مواد غذایی و بهداشت ابزار و لوازم کار را به‌طور جد و در حد کامل و مطلوب رعایت نمایند که در غیر این صورت بازرسان بهداشت محیط با توجه به در اختیار داشتن اختیارات قانونی در خصوص مراکز تهیه و توزیع مواد غذایی نسبت به تعطیل و پلمپ مراکز متخلف و ارجاع پرونده به مقامات قضایی اقدام خواهند کرد.
مهندس زنده بودی خاطرنشان کرد: همشهریان محترم ساکن شهرستان تنگستان در صورت مشاهده هرگونه تخلف در خصوص مواد غذایی و سایر موارد مربوط می‌توانند با واحد بهداشت محیط و حرفه‌ای شهرستان با شماره 35223900 تماس حاصل نمایند.

انتهای پیام/ح.د 3010

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
جمع‌آوری     مهندس.ایرج.زنده     بودی     شبکه.بهداشت.درمان     تنگستان    

تاریخ بروز رسانی:   20 شهريور 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >