ارایه خدمات پزشکی و امدادی درمسیر پیاده‌روی اربعین و کربلای معلا

17 آبان 1396
رییس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر گفت: در مسیر پیاده‌روی زائران اربعین حسینی و کربلای معلا، بسیج جامعه پزشکی استان اقدام به راه‌اندازی یک اورژانس و ۵ پست امدادی کرده است.

 دکتر مرادعلی فولادوند در گفت‌وگو با خبرنگار مفدا بوشهر افزود: برای دومین سال متوالی سازمان بسیج جامعه پزشکی سپاه امام صادق(ع) استان بوشهر با برپایی و راه‌اندازی یک اورژانس بزرگ با حضور مؤثر یازده پزشک و بیش از ۴۰ پیراپزشک و همچنین پنج پست امدادی هرکدام با حضور یک پزشک و چهار پرستار و پیراپزشک در محل موكب‌هاي وابسته به شهرستان‌های استان بوشهر نموده است.
وی بیان داشت: این خدمات‌دهی از تاریخ دهم تا هجدهم آبان در عمود ۷۳۶ و پنج پست امدادی در شهر کربلای معلا به زائران اربعین حسینی انجام می‌گیرد.
فولادوند خاطرنشان کرد:  این خدمات شامل ویزیت و دارودرمانی و سرم تراپی می‌باشد.
وی پیش‌بینی کرد خدمات بهداشتی و درمانی كه در محل درمانگاه عمود ۷۳۶ و سایر موکب‌های دایر در شهر کربلا ارایه می‌شود به بیش از ۳۰ هزار نفر برسد.
رییس سازمان بسیج جامعه پزشکی استان از کلیه دستگاه‌های متولي سلامت استان به‌ویژه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، مدیریت درمان سازمان تأمین اجتماعی، بیمارستان حضرت قائم منطقه دوم دريایي بوشهر، بیمارستان شهدای خلیج‌فارس و بيمارستان امیرالمؤمنین(ع ) پايگاه هوایي و همچنین مسئولان موکب شهید رئیس‌علی دلواری و همه پزشكان، پرستاران و پيراپزشكان شرکت‌کننده در همايش عظيم راهپیمایی اربعین حسيني تشکر و قدردانی کرد.
انتهای پیام/ س. ر2050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
اربعین     خدمات.پزشکی     کربلا     اورژانس     پست.امدادی    

تاریخ بروز رسانی:   17 آبان 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >