سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان:
تفکر بسیجی تفکری پویا و زنده است

8 آذر 1396
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: تفکر بسیجی بر اساس شالوده محکم و پویای اسلام استوار است و تفکری پویا و زنده است و به جامعه حیات و نشاط می‌بخشد.

مهندس ماریا خویش دوست در مراسم گرامیداشت هفته بسیج افزود: بسیج درخت پاکیزه‌ای است که ریشه و اصالت دارد و این درخت نمادی است که در همه ابعاد نظامی، اقتصادی، سیاسی و اجتماعی می‌تواند کشور را بیمه کند.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان عنوان داشت: اگر تفکر سازنده بسیجی در جامعه پیاده شود، کشور در مقابل حوادث و ناملایمات بیمه خواهد شد چراکه در تفکر بسیجی ایستادگی و شهادت و اطاعت از ولایت، با بینش و معرفت وجود دارد و این عوامل سد محکمی در مقابل سیلاب‌های خانه‌برانداز و مخرّب دشمنان دین و مرزوبوم است.
وی همچنین اظهار داشت: این تفکر بسیجی است که باعث می‌شود، نیروهای بهداشت و درمان در قالب بسیج جامعه پزشکی به‌صورت داوطلبانه و بدون هیچ چشم‌داشتی در مناطق صعب‌العبور ارایه خدمات دهند.
مهندس ماریا خویش دوست افزود: ارتباط و همکاری بسیار قوی که بسیج با وزارت درمان وجود دارد، نقش کلیدی در پیشگیری از بیماری‌های واگیر و غیر واگیر ایفا کرده است.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان، پنجم آذرماه، روز تشکیل بسیج را به حماسه‌آفرینان و تلاشگران عرصه درمان تبریک گفت.
نماینده ولی‌فقیه در سپاه جوادالائمه شهرستان دشتستان نیز گفت: بسیج توانمندی‌های تحسین‌برانگیز و عظیمی را به نمایش گذاشته است و به اعتراف دوست و دشمن، مایه افتخار و سربلندی اسلام و انقلاب و کشور شده است.
حجت‌الاسلام یعقوب یحیایی افزود: گواهان و شواهد نشان می‌دهد بسیج هنوز توانمندی‌های ناشناخته فراوانی دارد و اگر شناخته شود و موردتکریم، حمایت، هدایت و مدیریت قرار گیرد، می‌توان از قدرت و توان عظیم و خودجوش بسیج، برای اعتلای انقلاب اسلامی و ایران عزیز بهره‌مند شد.
وی همچنین تصریح کرد: از این توانمندی‌ها می‌توان در امور اقتصادی فرهنگی و رفاهی اجتماعی و دیگر زمینه‌ها که باید شناخته شود، استفاده نمود.
در این مراسم، دکتر ایرج شولی رییس بسیج جامعه پزشکی شهرستان و کریم جماعتی فرمانده حوزه اداری و کارگری حضرت رسول اکرم به بیان خاطره‌هایی از رشادت‌های نیروهای بسیج مردمی در 8 سال دفاع مقدس پرداختند و عملکردی از فعالیت‌های نیروهای بسیجی در حوزه بسیج جامعه پزشکی و حوزه‌های اداری و کارگری را بیان کردند.
در این مراسم به تعدادی از فعالان پایگاه بسیج شهدای گمنام شبکه بهداشت و درمان، بسیج جامعه پزشکی و پایگاه بسیج امام حسن مجنبی بیمارستان شهید گنجی لوح یادبودی اهدا شد.
گفتنی است، این مراسم به همت قیصر ترک‌زاده فرمانده پایگاه بسیج شهدای گمنام و امید عباسی مسئول امور فرهنگی در شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان برگزارشده است.
انتهای پیام/س.غ 3030

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
گرامیداشت.هفته.بسیج     مهندس.ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   8 آذر 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >