فرماندار شهرستان جم:
مردم از اجرای طرح تحول نظام سلامت رضایت دارند

4 ارديبهشت 1397
فرماندار شهرستان جم گفت: میزان رضایتی که از اجرای طرح تحول سلامت در شهرستان وجود دارد مطلوب و باعث خوشحالی مردم شده است.

محمد حسینی در حاشیه عیادت از بیماران بستری در بیمارستان توحید شهر جم اظهار داشت: یکی از دغدغه‌های ما و شهروندان، راه‌اندازی بخش دیالیز بیمارستان توحید است که این امر در آینده‌ای نه‌چندان دور محقق می‌شود.
وی اضافه کرد: مجموعه فرمانداری و ادارات شهرستان جم، آماده هرگونه همکاری با بیمارستان توحید در جهت افزایش توانمندی و جلب رضایت بیشتر شهروندان هستند.
رییس بهداشت و درمان صنعت نفت استان بوشهر نیز گفت: با تخصیص اعتبار 85 میلیارد ریال در آینده نسبت به راه‌اندازی بخش ICU بزرگ‌سالان و نوزادان، گسترش بخش اورژانس، توسعه اتاق‌های عمل و اضافه کردن تخت‌های بخش بستری بیمارستان اقدام خواهد شد.
دکتر مهرداد حسین پور اظهار داشت: ساختمان بخش دیالیز بیمارستان تکمیل‌شده و آماده نصب تجهیزات تخصصی هستیم.
 وی افزود: سالانه حدود چهار هزار اعزام بیماران دیالیزی به شهرستان کنگان داریم که امیدواریم به‌زودی بتوانیم بخش دیالیز را راه‌اندازی و باری از دوش مردم برداریم.
 رییس بهداشت و درمان صنعت نفت استان بوشهر تصریح کرد: اولین بیمارستانی که خارج از مجموعه وزارت بهداشت اقدام به اجرای طرح تحول سلامت کرد، بیمارستان توحید جم بوده که در این راستا کماکان ارایه خدمات به بیماران ادامه دارد.
وی اضافه کرد: با تخصیص اعتبار 85 میلیارد ریال که از طریق شرکت ملی گاز ایران تأمین‌شده، در آینده نسبت به راه‌اندازی بخش ICU بزرگ‌سالان و نوزادان، گسترش بخش اورژانس، توسعه اتاق‌های عمل و اضافه کردن تخت‌های بخش بستری بیمارستان اقدام خواهد شد.
دکتر حسین زاده بابیان این‌که 50 متخصص در 14 رشته مختلف در بیمارستان توحید مشغول ارائه خدمت هستند، گفت: در سال گذشته تعداد یک‌هزار و 600 مورد زایمان در بیمارستان انجام‌شده که این آمار از متوسط بیمارستان‌های نفت سراسر کشور بالاتر است.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم به مناسبت هفته سلامت فرماندار، امام‌جمعه، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم، رییس بهداشت و درمان صنعت نفت استان بوشهر از بیماران بستری در بیمارستان توحید جم عیادت کردند.
انتهای پیام/ ا.پ 3020

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
فرماندار     محمد.حسینی     دکتر.مهرداد.حسین‌پور     شهرستان.جم    

تاریخ بروز رسانی:   4 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >