فرماندار کنگان:
توسعه سلامت و امنیت غذایی از اولویت‌های شهرستان کنگان است

5 ارديبهشت 1397
فرماندار شهرستان کنگان گفت: توسعه سلامت و امنیت غذایی از اولویت‌های شهرستان کنگان است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، فتح‌الله نوروزی در اولین کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان کنگان اظهار داشت: سلامت و امنیت غذایی در صدر اولویت‌های دولت تدبیر و امید است و باید همه باهم در حوزه سلامت گام برداریم.
فرماندار شهرستان کنگان ضمن تبریک هفته سلامت، بیان کرد: سلامت تنها در بعد مسایل بهداشتی نیست بلکه جزو یکی مسایل مطرح در جامعه و زندگی انسان است.
نوروزی ضمن قدردانی از خدمات شبکه بهداشت و درمان کنگان طی تعطیلات نوروزی گفت: گرچه مشکلاتی در این حوزه در شهرستان وجود دارد اما نباید منکر خدمات قابل‌توجه این مجموعه شد.
سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان بیان داشت: سلامت از همه جهات و حتی به لحاظ امنیت موضوعی مهم و اساسی است، ازاین‌رو باید با جدیت اقدامات درخوری صورت گیرد، چراکه نمی‌توان در خصوص سلامت و امنیت غذایی و البته بهداشت محیط و شهروندان قصور و کوتاهی صورت پذیرد.
خلیل جوکار در خصوص لزوم اجرای برنامه‌های کنترل بیماری‌های آب و غذا و برنامه‌های شبکه بهداشت و انتظارات از سایر سازمان‌ها و نهادهای دولتی توضیحاتی ارایه دادند.
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان اولین کارگروه سلامت و امنیت مواد غذایی 97 به مناسبت هفته سلامت در شهرستان کنگان تشکیل شد.
انتهای پیام/ م.س 3070

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
فرماندار     فتح‌الله.نوروزی     امنیت.غذایی     خلیل.جوکار     شهرستان.کنگان        

تاریخ بروز رسانی:   5 ارديبهشت 1397

تعداد بازدید:   ۵

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >