بخش دیالیز بیمارستان توحید جم افتتاح شد

5 خرداد 1397
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم، بخش دیالیز بیمارستان توحید جم با حضور مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح شد.

محمد حسینی فرماندار شهرستان جم در حاشیه این مراسم ضمن بیان مزایای طرح تحول سلامت در شهرستان جم عنوان داشت: آماده هرگونه همکاری در حوزه سلامت شهرستان هستیم و تأمین سلامت مردم جزء اولویت‌های ماست.
رییس بهداشت و درمان صنعت نفت استان بوشهر نیز گفت: امروز 4 ماه از آغاز عملیات پروژه دیالیز جم می‌گذرد و خوشحالم که توانستیم در این مدت‌زمان کم با تلاش همگانی، این پروژه را به سرانجام برسانیم.
دکتر مهرداد حسین زاده اضافه کرد: پروژه دیالیز جم بااعتباری حدود 15 میلیارد ریال به بهره‌برداری رسیده است و در این راه، خیرین، شورای شهر جم و ... یاریگر ما بوده‌اند.
وی افزود: با توجه به وجود 24 بیمار دیالیزی در شهرستان جم، با افتتاح این مرکز، ماهیانه از حدود 3 هزار و 900 اعزام بیماران دیالیزی به شهرستان‌های اطراف جلوگیری می‌شود.
دکتر حسین زاده همچنین از مدیریت دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به جهت همکاری فراوان، علی‌الخصوص در تأمین نیروی انسانی این مرکز تشکر و قدردانی کرد.
گفتنی است در این آیین حجت‌الاسلام محمد گنجی امام‌جمعه شهرستان جم، محمد حسینی فرماندار شهرستان جم، سکینه الماسی نماینده مردم دیر، کنگان، جم و عسلویه در مجلس، دکتر ایرج بیژنی معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دکتر شریف حسینی مسئول واحد بیماری‌های خاص معاونت درمان دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، دکتر مهرداد حسین زاده رییس بهداشت و درمان صنعت نفت استان بوشهر و اعضای شورای شهر جم حضور داشتند.
    
انتهای پیام/ ا.پ 3020
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
افتتاح     بخش.دیالیز     فرماندار     محمد.حسینی     بیمارستان.توحید     شهرستان.جم    
   

تاریخ بروز رسانی:   5 خرداد 1397

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >