معاون درمان وزیر بهداشت از پروژه‌های درمانی و بیمارستان شهید گنجی برازجان بازدید کرد/ گزارش تصویری

20 امرداد 1397
معاون درمان وزیر بهداشت، رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و هیأت همراه از مجموعه در حال احداث بیمارستان ۱۷ شهریور، کلینیک تخصصی در حال ساخت در محل دژ برازجان، بخش دیالیز بیمارستان ۱۷ شهریور و بیمارستان شهید گنجی برازجان بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، دکتر قاسم جان بابایی در بازدید از پروژه کلینیک تخصصی در حال ساخت در محل دژ برازجان قول همکاری جهت تکمیل پروژه را داد.
براساس این گزارش وی از بخش اورژانس، زایشگاه و بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان شهید گنجی برازجان نیز بازدید کرد.
معاون درمان وزیر بهداشت از نحوه خدمات بخش‌های مختلف بیمارستان اعلام رضایت کرد.
همچنین به دلیل مشکلات بیماران دیالیزی و انعکاس آن از سوی مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و بیمارستان به معاونت درمان وزارتخانه، از ساختمان دیالیز بیمارستان شهید گنجی نیز بازدید شد که در این راستا قول همکاری و مساعدت از سوی وزارت بهداشت در جهت راه‌اندازی ۱۳ تخت دیالیز در محل جدیدالاحداث بیمارستان گنجی برازجان داده شد.
در این بازدید سرپرست شبکه بهداشت و درمان، سرپرست و مدیران بیمارستان شهید گنجی توضیحاتی از روند ارایه خدمات درمانی و تلاش در جهت بهبود خدمات ارایه دادند.
در این بازدید رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، معاون درمان و معاونت توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، سرپرست حراست و مدیر روابط عمومی دانشگاه و مسئولین محلی شهرستان دشتستان نیز حضور داشتند.
گفتنی است دکتر قاسم جان بابایی صبح روز چهارشنبه از فرودگاه بین‌المللی خلیج‌فارس عسلویه برای بررسی وضعیت درمان و بازدید از بیمارستان‌های استان بوشهر وارد استان شد.


انتهای پیام/س.غ ۳۰۳۰

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بازدید     کلینیک.تخصصی     دکتر.قاسم.جان‌بابایی     بیمارستان.شهید.گنجی     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   20 امرداد 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >