به مناسبت روز جهانی و هفته ملی کودک؛
جشن بادبادک‌ها در عسلويه برگزار شد

22 مهر 1397
به‌پاس و بزرگداشت روز جهانی و هفته ملی کودک با حضور بخشدار چاه مبارک، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، شوراهای اسلامی، دهیاران و خانواده‌ها، جشنواره باشکوه پرواز بادبادک‌ها در شهرستان عسلویه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه در حاشیه این برنامه خاطرنشان کرد: روز جهانی کودک بهانه‌ای برای توجه بیشتر به کودکان است.
جاسم زارعی به تعالیم دین مبین اسلام در این زمینه اشاره نموده و به نقل از امام صادق (ع) گفت: خداوند بنده‌اش را به‌واسطه شدت محبتی که به فرزندش دارد، مورد رحمت قرار می‌دهد " ما نیز باید همواره تلاش کنیم که مقوله کودک، سلامتی، نشاط و فرزند پروری بیشتر موردتوجه قرار داده و در روز جهانی کودک با ایجاد فضایی شاد به دغدغه‌های والدین درباره کودکان بپردازیم.
وی افزود: هدف از بزرگداشت هفته ملی کودک درواقع برجسته‌سازی اهمیت دوران کودکی و ویژگی‌ها، نیازها و خواسته‌های کودکان امروز، هم‌افزایی فعالیت‌های دستگاه‌ها و نهادهای متولی کودک در سراسر کشور، ارتقای آگاهی جامعه نسبت به حقوق کودکان به‌ویژه کودکان با نیازهای ویژه، ایجاد فضای بانشاط با مشارکت کودکان معرفی سازمان‌های فعال در حوزهٔ کودک و ظرفیت‌های آن‌ها به جامعه به‌ویژه خانواده‌ها و اولیای تربیتی، توجه به هویت ملی و بهره‌گیری از آموزه‌های دین مبین اسلام (در رابطه با حقوق کودک) می‌باشد.
به‌پاس و بزرگداشت روز جهانی و هفته ملی کودک با حضور بخشدار چاه مبارک، سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان عسلویه، شوراهای اسلامی، دهیاران و خانواده‌ها، جشنواره باشکوه پرواز بادبادک‌ها، مسابقات نقاشی، مار و پله سلامت و انواع بازی‌های مفرح و برنامه‌های آموزشی سلامت‌محور دیگر برای کودکان شهرستان عسلویه برگزار شد.
گفتنی است که این مراسم باشکوه با همکاری شبکه بهداشت و درمان و شوراهای اسلامی و دهیاری‌های روستاهای بساتین، بنود و زبار برگزار شد و در پایان به کودکان شرکت‌کننده در مسابقات تفریحی- فرهنگی و آموزشی در زمینه سلامت هدایایی اعطا شد.
انتهای پیام/ع.م- ۳۰۹۰

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال سروش دریافت کنید
https://sapp.ir/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
جشن.بادبادک‌ها     روز.جهانی.کودک     جاسم.زارعی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.عسلویه    

تاریخ بروز رسانی:   22 مهر 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >