برپایی کلینیک تخصصی رایگان در روستای چاهکوتاه بوشهر

12 آذر 1397
سرپرست مرکز بهداشت شهرستان بوشهر گفت: به مناسبت هفته بسیج و با همت کانون بسیج جامعه پزشکی، کلینیک رایگان تخصصی صحرایی در روستای چاهکوتاه برپا شد.

مهندس حسن فخرایی گفت: به مناسبت هفته بسیج کانون بسیج جامعه پزشکی این مرکز با همکاری دهیار، شورای اسلامی و اعضای تیم جهادگران سلامت چاهکوتاه اقدام به برپایی کلینیک تخصصی صحرایی در روستای چاهکوتاه کرد.
وی ضمن تبریک هفته مبارک بیان کرد: کانون بسیج جامعه پزشکی شهرستان بوشهر در طول یکسال گذشته در قالب دو تیم جهادگران سلامت فعال در روستاهای هلیله و چاهکوتاه خدمات بسیار ارز نده‌ای به روستائیان ارائه کرده‌است
فخرایی اضافه کرد: خدمت‌رسانی در حوزه‌های مختلف در مناطق محروم و به محرومین که صاحبان اصلی نظام اسلامی هستند یکی از توفیقات کانون بسیج جامع پزشکی است.
مسئول تیم جهادگران سلامت چاهکوتاه نیز ضمن تقدیر از همکاری صمیمانه دهیار و شورای اسلامی روستای چاهکوتاه گفت: در این کلینیک، پزشک عمومی، دندانپزشک، کارشناس مامایی، تزریقات و پانسمان، کارشناس ارشد روانشناسی بالینی، کارشناس تغذیه و تعدادی از پزشکان متخصص حضور دارند و کلینیک سیار دندانپزشکی و داروخانه نیز خدمات مربوطه را ارائه می‌دهند.
سمیه عبدالبیگی افزود: در طول یکسال فعالیت تیم جهادگران سلامت چاهکوتاه خدمات مشاوره روان و تغذیه و همچنین ویزیت بیماران در روستاهای چاهکوتاه، آبطویل، قلعه، تل اشکی بصورت ماهیانه انجام شده است.


انتهای پیام/ ا.س- ۳۰۰۰
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
هفته.بسیج     بسیج.جامعه.پزشکی     مهندس.حسن.فخرایی     سمیه.عبدالبیگی        

تاریخ بروز رسانی:   12 آذر 1397

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >