نخستین کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان کنگان در ماه مبارک رمضان برگزار شد

25 ارديبهشت 1398
نخستین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان کنگان در ماه مبارک رمضان برگزار شد.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان گفت: پرداختن به مباحث سلامت و امنیت غذایی جامعه بسیار مهم و ارزشمند بوده و انسان تا وقتی آن‌ها را از دست ندهد قدر و ارزش آن را نمی‌داند.
مهندس خلیل جوکار افزود: همکاری تمامی سازمان‌ها در ارتقا سلامت مردم بسیار مهم بوده به‌خصوص با آغاز طرح بسیج ملی فشارخون بالا، نیاز است آموزش‌های لازم در خصوص پیشگیری و کنترل عوامل خطر و بیماری‌های غیر واگیر به مردم ارائه شود.
فرماندار شهرستان کنگان گفت: همه مسئولین و خصوصا متولیان امر بایستی در جهت فراهم نمودن بستر و زمینه سلامت و امنیت غذایی خانواده‌ها بیش‌ازپیش تلاش کنند.
فتح‌اله نوروزی اظهار داشت: امید است همچون گذشته و در طول سال نظارت دقیق و مستمری بر کلیه اماکن حساس، اغذیه‌فروشی‌ها و دکه‌ها  از طریق شبکه بهداشت و درمان و دیگر اعضای مرتبط با کارگروه سلامت صورت پذیرد.
نخستین جلسه کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان کنگان به ریاست فرماندار شهرستان و با دستور بررسی راه‌کارهای افزایش شاخص جمعیت یکبارخدمت گرفته، تعیین تکلیف در خصوص صدور مجوز مطب‌های محله حسین‌آباد و اجرای طرح بسیج ملی کنترل فشارخون بالا در محل سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد .


انتهای پیام/ م.س-3070


دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در شبکه‌های اجتماعی دنبال کنید

کلمات کلیدی:
امنیت.غذایی     مهندس.خلیل.جوکار     فتح‌اله.نوروزی     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان        

تاریخ بروز رسانی:   25 ارديبهشت 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >