سرپرست بیمارستان شهید گنجی برازجان خبر داد:
تبدیل کلینیک تخصصی هفده شهریور برازجان به کلینیک ویژه در آینده‌ای نزدیک

8 خرداد 1398
سرپرست بیمارستان شهید گنجی برازجان از تبدیل کلینیک تخصصی بیمارستان هفده شهریور برازجان به کلینیک ویژه در آینده‌ای نزدیک خبر داد.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان شهید گنجی، دکتر نادر شکیب آزاد در بازدیدی که با همراهی رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان از بیمارستان هفده شهریور انجام داد، گفت: به زودی کلینیک تخصصی هفده شهریور به کلینیک ویژه تبدیل خواهد شد.
وی اظهار داشت: با تبدیل کلینیک هفده شهریور به کلینیک ویژه شاهد حضور فعال متخصصان در رشته‌های مختلف پزشکی در این کلینیک خواهیم بود.
سرپرست بیمارستان شهید گنجی برازجان افزود: راه‌اندازی کلینیک ویژه بیمارستان هفده شهریور برازجان در راستای کاهش پرداختی بیماران و از اهداف نظام سلامت می‌باشد.
شکیب آزاد ضمن بازدید از بخش دیالیز و بررسی نزدیک از وضعیت بیماران گفت: ارائه خدمات مطلوب و در شأن مردم و میزان رضایت‌مندی بیماران برای بیمارستان از اهمیت بالایی برخوردار است بنابراین به جهت رفاه حال بیماران عزیز، توسعه بخش همو دیالیز را در دستور کار قرار خواهیم داد.
وی ادامه داد: با توجه به اهمیت موضوع، این کار با حساسیت خاصی پیگیری و برنامه‌ریزی خواهد شد که مشکل یا وقفه‌ای در ارائه خدمات به این بیماران پیش نیاید.
 حضور پزشک متخصص خون و سرطان‌شناسی اطفال در بخش تالاسمی و هموفیلی بیمارستان هفده شهریور
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان نیز از حضور پزشک متخصص خون و سرطان‌شناسی اطفال در بخش تالاسمی و هموفیلی خبر داد و بیان داشت: دکتر نادر شکیب آزاد علی‌رغم مشغله کاری هفته‌ای یک روز به عنوان پزشک درمانگر در بخش تالاسمی و هموفیلی بیمارستان هفده شهریور حضور یافته و به طبابت بیماران خواهند پرداخت.
ماریا خویش دوست افزود: امیدواریم با حضور دکتر شکیب آزاد و استفاده بهینه از تخصص وی در زمینه مداوای بیماران، شاهد فرآیندهای درمانی جدید و به‌تبع رضایت‌مندی بیشتر این عزیزان خواهیم بود.
انتهای پیام/ ب.ا- 4080
    

کلمات کلیدی:
بازدید     کلینیک.تخصصی     دکتر.نادر.شکیب‌آزاد     ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    
بیمارستان.شهید.گنجی    

تاریخ بروز رسانی:   8 خرداد 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >