فرماندار شهرستان دشتستان:
احداث پروژه‌های بهداشتی و درمانی موجب پیشرفت چشمگیری در حوزه سلامت شهرستان شده است

23 مهر 1398
فرماندار شهرستان دشتستان گفت: احداث پروژه‌های بهداشتی و درمانی در بخش‌های ارم و بوشکان تحول بسیار بزرگ و پیشرفت قابل ملاحظه‌ای را در حوزه سلامت شهرستان ایجاد کرده است.

فتح‌اله نوروزی در بازدید از پروژه‌های بهداشتی بخش بوشکان افزود: بخشداران و دهیاران باید نقش فعالی در میزان پیشرفت پروژه‌های بهداشتی داشته و درروند اجرایی آن همکاری و تعامل خوبی با بخش بهداشت و درمان داشته باشند.
وی ضمن ابراز رضایت از پیشرفت پروژه‌ها در بخش بوشکان از اهتمام رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به امر سلامت مردم و توجه ویژه به بهداشت و درمان مناطق محروم شهرستان دشتستان تشکر کرد.
نوروزی تصریح کرد: کیفیت خدمات بهداشتی در بستر فضاهای فیزیکی مطلوب  با تجهیزات استاندارد ارتقا پیداکرده و در طرح تحول نظام سلامت یکی از اولویت‌های بخش بهداشت و درمان احداث و بهسازی فضاهای فیزیکی ارائه‌دهنده خدمات بهداشتی و درمانی بوده و با دستیابی به این مهم عدالت در سلامت در مناطق کم برخوردار و دور از دسترس تامین شده است.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: امروزه ارتقاي كيفيت خدمات بهداشتي درماني تبديل به يكي از مهم‌ترين و چالش‌برانگیزترین اهداف نظام‌های‌ سلامت در سرتاسر دنيا شده و خوشبختانه ایران یکی از کشورهای پیشرو در اجرای برنامه‌های بهداشتی در سطح جهان است.
ماریا خویش‌دوست افزود: از دو سال گذشته تاکنون در بخش بوشکان و ارم  9 پروژه بهداشتی و درمانی احداث‌شده که  4 پروژه آن به بهره‌برداری(خانه بهداشت خیرک، پشت پر، دهرود علیا و اورژانس 115 جاده‌ای کلمه) رسیده، 2 پروژه (خانه بهداشت فاریاب و مرکز خدمات جامع سلامت) در حال احداث و سه پروژه(مرکز خدمات جامع سلامت تنگ ارم، خانه بهداشت خون و خانه بهداشت باغتاج) تکمیل و به‌زودی افتتاح و به بهره‌برداری خواهد رسید. 
وی همچنین اظهار داشت: در شهر کلمه از توابع بخش بوشکان در حال حاضر سه پروژه بهداشتی در حال احداث است که خانه بهداشت خیر ساز بانک ملت روستای خون مراحل پایانی احداث آن به اتمام رسیده، خانه بهداشت روستای فاریاب 88 درصد پیشرفت فیزیکی داشته و مرکز خدمات جامع سلامت کلمه در سه‌طبقه که شامل 4 پانسیون پزشک نیز است در زمینی به مساحت 1050 مترمربع در حال احداث است.
در حاشیه بازدید از پروژه‌های بهداشتی بخش بوشکان، فرماندار و هیات همراه از واحدهای مختلف ارائه‌دهنده خدمات بهداشتی و درمانی مرکز خدمات جامع سلامت شهر کلمه بازدید و از نزدیک روند ارائه خدمات بهداشتی و درمانی را مورد نظارت و بررسی قراردادند.
انتهای پیام/ س.غ-3030

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/EY7jegBw69PIpld7SHn6wN

 


کلمات کلیدی:
بازدید     فرماندار     فتح‌اله.نوروزی     ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   23 مهر 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >