در نشست صمیمی با فرمانده سپاه ناحیه بوشهر صورت گرفت؛
تقدیر رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از خدمات بسیجیان استان

5 آذر 1398
رییس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: هفته بسیج هفته پاسداشت جریانی است که بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران آن را شجره طیبه نامید.

دکتر سعید کشمیری در نشستی صمیمی با فرمانده سپاه ناحیه بوشهر گفت: فرارسیدن سالروز تأسیس بسیج مستضعفین به‌فرمان امام راحل فرصتی برای تشکر و قدردانی از زحمات و ایثارگری‌های عزیزانی است که برای تحقق آرمان‌های انقلاب در تلاش‌ هستند.
دکتر کشمیری با اشاره به نقش برجسته بسیجیان در عرصه‌های سازندگی کشور افزود: حضور جهادی نیروهای بسیجی در عرصه‌های مختلف برای عمران و آبادی مناطق مختلف تداعی‌کننده حضور پرشور لشکریان مخلص خداوند در دوران دفاع مقدس است.
وی ادامه داد: در سال‌های اخیر این تفکر بسیج و بسیجی بوده است که همواره در شرایط دشواری چون سیل و زلزله تسکینی بر دردهای مردم شده است.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر با اشاره به تشکیل اردوهای جهادی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در قالب بسیج دانشجویی و بسیج جامعه پزشکی عنوان داشت: اردوهای جهادی دانشگاهیان در قالب ارائه خدمات متنوع حوزه سلامت در مناطق کمتر برخوردار برگرفته از روحیه خستگی‌ناپذیر و جهادی شهدا و بسیجیان برای خدمت به مردم است.
دکتر کشمیری همکاری بسیج در مأموریت‌های بهداشتی در سطح استان تصریح کرد: ارائه مراقبت‌های پزشکی در پیاده‌روی پرشور اربعین یکی دیگر از مصادیق کار جهادی است که بدون هیچ چشم‌داشتی همچون اردوهای جهادی در مناطق محروم استان، توسط دانشجویان و اساتید بسیجی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر به زائرین ارائه شد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، قائم‌مقام رییس دانشگاه در برنامه‌ریزی، مدیر بازرسی، ارزیابی عملکرد و پاسخگویی به شکایات، مشاور رییس دانشگاه و مسئول امور هماهنگی ایثارگران و کارشناس دفتر امور ایثارگران دانشگاه به مناسبت فرارسیدن سالروز تأسیس بسیج مستضعفین به‌فرمان امام خمینی (ره) و هفته بسیج، با حضور در دفتر فرمانده سپاه ناحیه بوشهر از تلاش‌ها و خدمات بسیجیان استان تقدیر به عمل آوردند.

انتهای پیام/م.پ-1025

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI


کلمات کلیدی:
نشست     دکتر.سعید.کشمیری     هفته.بسیج        

تاریخ بروز رسانی:   5 آذر 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >