تقدیر مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان از رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر/ گزارش تصویری

2 دی 1398
مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان بوشهر از دکتر سعید کشمیری رئیس دانشگاه علوم پزشکی در راستای همکاری و حمایت خدمات بهداشتی و درمانی به اداره کل و زندانیان استان بوشهر با اهدا لوح تقدیر کرد.

مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان بوشهر در این نشست با تقدیر از توجه ویژه رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر، از تعامل و همکاری خوب دانشگاه علوم پزشکی و بهداشتی و درمانی استان با اداره کل زندان‌های استان تقدیر و تشکر کرد و اظهار داشت: زندانیان با توجه به شرایط و مشکلات ویژه‌ای که دارند، حمایت و مساعدت همه‌جانبه‌ای را لازم خواهند داشت که این امر مستلزم همکاری، تعامل و مساعدت همه دستگاه‌های اجرایی استان با زندان‌های بوشهر است.
سید قاسم طباطبایی مهر بیان کرد: به حمدالله هم در بحث درمان و هم در بحث بهداشت محیط همکاری‌های خوبی انجام‌شده که امیدواریم در سال جاری نیز این همکاری‌ها قوام و دوام بیشتری داشته باشد.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز اظهار داشت: دانشگاه در راستای حفظ و سلامت تمامی اقشار جامعه نهایت تلاش خود را به کار گرفته و زندانیان نیز به واسطه آسیب‌پذیری و شرایط خاصی که دارند در راستای خدمات بهداشتی و درمانی به این قشر جامعه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد زیر زندانیان نیز عضوی از جامعه هستند.
دکتر سعید کشمیری بیان کرد: این قشر آسیب‌پذیر نیازمند توجه ویژه‌ای به لحاظ جسمی و روحی هستند و تلاش خواهیم کرد که در حوزه بهداشت، درمان و آموزش متفاوت‌تر از گذشته به این قشر آسیب‌پذیر ارائه خدمت داشته باشیم.
رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در ارائه خدمات به زندان‌ها همچون گذشته از هیچ تلاشی فروگذار نخواهد کرد.
در این نشست مدیرکل زندان‌ها و اقدامات تأمینی و تربیتی استان بوشهر با اهدا لوح به دلیل تجهیز بهداری زندان برازجان و حمایت خدمات بهداشتی و درمانی از اداره زندان‌ها از دکتر سعید کشمیری رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و دکتر حسین دارابی مشاور اجرایی و رئیس حوزه ریاست دانشگاه تقدیر کرد.
انتهای پیام/م.غ ۱۰۲۳

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI


کلمات کلیدی:
نشست     تقدیر     سیدقاسم.طباطبایی‌مهر     دکتر.سعید.کشمیری        

تاریخ بروز رسانی:   2 دی 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >