پروژه پایگاه اورژانس ۱۱۵ آبپخش شهرستان دشتستان افتتاح و به بهره‌برداری رسید

26 بهمن 1398
در دهه مبارک فجر پروژه پایگاه اورژانس ۱۱۵ آبپخش شهرستان دشتستان با حضور امام‌جمعه، فرماندار، جمعی از مسئولین شهر آبپخش و مدیران شهرستان دشتستان افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

فرماندار شهرستان دشتستان در این آیین گفت: اورژانس 115 یکی از نیازمندی‌های حوزه جاده‌ای است که می‌تواند در ارتقا سلامت مردم نقش بسیار تاثیر گذاری داشته باشد.
مهندس فتح‌اله نوروزی افزود: از افتخارات دولت تدبیر و امید، خدمت خالصانه به مردم بوده و امید است با احداث و راه‌اندازی پروژه‌های بهداشتی و درمانی بتوانیم در ارتقا سلامت مردم گامی موثر برداریم.
وی تصریح کرد: در دهه مبارک فجر در حوزه سلامت شهرستان دشتستان بیش از صد و پنجاه میلیارد ریال پروژه بهداشتی افتتاح و در حدود 40 میلیارد ریال نیز عملیات اجرایی آغازشده است.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: خدمت در پایگاه‌های اورژانس 115 یکی از شغل‌های پراسترس در حوزه سلامت است.
 ماریا خویش دوست افزود: ما باید زیرساخت‌های  بخش اورژانس را به نحو مطلوبی برای کارکنانمان مهیا کنیم تا آن‌ها بتوانند در  آرامش و یک فضای فیزیکی خوب به مردم خدمات درمانی ارائه دهند.
وی اظهار کرد: شهرستان دشتستان دارای  29 آمبولانس بوده که خدمات درمانی را به‌صورت رایگان و شبانه‌روزی به شهروندان ارائه می‌دهند. از این تعداد، 10 آمبولانس در پایگاه‌های اورژانس جاده‌ای و شهری، 10 آمبولانس در مراکز خدمات جامع سلامت، 4 آمبولانس در بیمارستان شهید گنجی و 5 آمبولانس به صوت پشتیبان در مواقع ضروری هستند.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان بیان کرد: پروژه اورژانس 115 آبپخش با زیربنای 157 مترمربع و اعتباری معادل 3 میلیارد ریال احداث و به بهره‌برداری رسید.
انتهای پیام/ س.غ / 3030

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI


 


کلمات کلیدی:
افتتاح     دهه.فجر     فرماندار     مهندس.فتح‌اله.نوروزی     ماریا.خویش‌دوست     شبکه.بهداشت.درمان    
شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   26 بهمن 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >