توسط یک کشاورز خیر صورت گرفت؛
اهدا ۲۰۰ میلیون ریال برای تقدیر و حمایت از مدافعان خط مقدم کرونا در استان بوشهر

23 فروردين 1399
حسین اندایش، کشاورز و خیر ساکن روستای تلخو شهرستان دشتی ۲۰۰ میلیون ریال برای تقدیر و حمایت از مدافعان خط مقدم کرونا در استان بوشهر اهدا کرد.

مشاور اجرایی و رییس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این نشست اظهار داشت: باید هنرمندان، ورزشکاران، خیرین و فعالان اجتماعی و آحاد مردم دست در دست هم دهند و زنجیره کرونا ویروس رو قطع کنند تا دوباره شاهد بوشهر سالم و ایرانی عاری از کرونا باشیم.
دکتر امیرحسین دارابی با بیان اینکه فرهنگ کار خیر باید در جامعه تبلیغ شود تا اهمیت آن در جامعه نهادینه شود افزود: موضوع حمایت مردم در نقش خیرین سال‌ها است که موردتوجه قرار دارد ولی ترویج بیش‌ازپیش کار خیر در جامعه نیازمند فرهنگ‌سازی است.
وی تصریح کرد: فرهنگ کار خیر و امور خیریه، ترویج حس نوع‌دوستی در جامعه ما قدمتی دیرینه و ریشه در آداب و سنن ایرانی اسلامی دارد که امروز خیرین با فعالیت‌های خیرخواهانه خود در این مسیر قدم نهاده و در بخش‌های مختلف جامعه ازجمله بهداشت و درمان منشأ خدمات و برکات بسیاری شده‌اند.
حسین اندایش، کشاورز و خیر نیز اظهار داشت: مدافعان سلامت استان بوشهر مجاهدانه در خط مقدم دفاع از سلامت مردم و با تمام وجود ایستاده‌اند و من به عنوان یک بوشهری برخود وظیفه میدانم تا به هرشکل ممکن هر چند بسیار کوچک از این عزیزان تشکر کنم.
انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
خیر.نیکوکار     دکتر.امیرحسین.دارابی     حسین.اندایش    

تاریخ بروز رسانی:   23 فروردين 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >