مشاور اجرایی رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
مشارکت همگانی مردم در کنترل و پیشگیری از بیماری کرونا نقش موثری دارد

3 ارديبهشت 1399
مشاور اجرایی و رییس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: مشارکت همگانی مردم در کنترل و پیشگیری از بیماری کرونا نقش موثری دارد.

دکتر امیرحسین دارابی در بازدید از قرارگاه جهادی شهید دکتر غلامرضا فخری واقع در مسجد امام علی شهر برازجان افزود: شهید دکتر غلامرضا فخری از اعضای کادر درمانی بیمارستان مسیح دانشوری و بخش اورژانس بیماران کرونایی بیمارستان‎های تهران بوده که هفته گذشته به علت ابتلا به کرونا به شهادت رسید و نامش به‌عنوان اولین شهید مدافع سلامت استان بوشهر درراه خدمت ثبت شد.
وی ضمن عرض تسلیت به خانواده شهید دکتر غلامرضا فخری، جامعه پزشکی و کادر درمانی استان بوشهر تصریح کرد:  شعارمحوری هفته سلامت درواقع حمایت همگانی از مدافعان سلامت بوده و به لحاظ بحران کرونا همه ارکان جامعه در تلاش هستند که در مقابل این بیماری مبارزه کنند.
مشاور اجرایی و رییس حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در جمع تلاشگران عرصه سلامت بیان داشت: یکی از روزهای هفته سلامت به مشارکت مردمی در امر مبارزه با کرونا  اختصاص دارد و امروز شاهد تلاش همه این عزیزان در امر تولید تجهیزات پزشکی هستیم.
دکتر دارابی اظهار داشت: از تمام تلاشگران و آحاد جامعه که با حداکثر مشارکت و همدلی اقدامات ارزشمندی در امر مهم مقابله با کرونا داشته‌اند تشکر و قدردانی می‌کنم.
وی خاطرنشان کرد: علاوه بر تصمیماتی که در سطح کشور و استان گرفته‌شده، مشارکت همه اقشار جامعه، سازمان‌ها و نهادهای دولتی  نیز می‌تواند نقش مهمی در کنترل این بیماری داشته باشد.
انتهای پیام/س.غ- 3030
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
کرونا     بازدید     دکتر.امیرحسین.دارابی     دکتر.غلامرضا.فخری     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   3 ارديبهشت 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >