توسط روسای دانشگاه‌های استان بوشهر صورت گرفت؛
تجلیل از خانواده نخستین شهید مدافع سلامت استان بوشهر/ مدافعان سلامت استان بوشهر تقدیر شدند/ گزارش تصویری

8 ارديبهشت 1399
روسای دانشگاه‌های استان بوشهر با حضور در دانشگاه علوم پزشکی بوشهر از مدافعان سلامت استان و خانواده نخستین شهید مدافع سلامت استان تجلیل کردند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این آئین ضمن گرامیداشت حلول ماه مبارک رمضان و تبریک هفته سلامت گفت: این روزها کادر حوزه سلامت استان بوشهر در خط مقدم جنگ با ویروس کرونا هستند و رسالت و تعهد سنگینی در قبال سلامت جامعه به عهده‌دارند که در این راستا سلامتی خود را نیز در کف اخلاص گذاشته‌اند.
دکتر سعید کشمیری با تسلیت به خانواده و تجلیل از فداکاری نخستین شهید مدافع سلامت استان بوشهر اظهار داشت: ملت ایران هیچ‌گاه فداکاری فرزندان خود را فراموش نخواهد کرد و به ویژه در این شرایط سخت که مردم با ویروس کرونا مواجه هستند، چنین افرادی که بی‌ریا کمک کرده و جان‌فشانی کرده‌اند، هرگز فراموش نخواهند شد.
دکتر عباس فخری که خود نیز از پزشکان متخصص شهر برازجان و برادر شهید است ضمن تسلیت و تبریک شهادت این شهید بزرگوار به جامعه پزشکی و کادر حوزه سلامت و مردم استان بوشهر گفت: شهید غلامرضا متولد سال ۱۳۴۹ است که سال‌های متوالی در راه خدمت‌رسانی در حوزه بهداشت و درمان در بیمارستان‌های کشور و درمان ایثارگران و آزادگان خدمت کرد.
وی اظهار داشت: این شهید نیز همچون برادر شهیدمان محمدجواد در راه خدمت به مردم انسانی مسئولیت‌پذیر و خستگی‌ناپذیر بود.
دکتر فخری خاطرنشان کرد: فعالان و مدافعان حوزه سلامت استان بوشهر این روزها با تمام وجود در راه سلامت مردم ایستاده‌اند و فداکاری آنان برای حفظ جان شهروندان ملموس، مشهود و قابل قدرانی است.
در این مراسم با اهدای لوح تقدیر از خانواده شهید دکتر غلامرضا فخری و مدافعان سلامت استان تجلیل شد.
شهید دکتر غلامرضا فخری متخصص بیهوشی از اعضای کادر درمانی بیمارستان مسیح دانشوری و بخش اورژانس بیماران کرونایی بیمارستان‌های تهران به علت ابتلا به ویروس بیماری کرونا به شهادت رسید و نامش به عنوان اولین شهید مدافع سلامت استان بوشهر در راه خدمت ثبت شد.

شهید دکتر غلامرضا فخری از پزشکان متعهد و فعال و برادر شهید محمدجواد فخری از شهدای هشت سال دفاع مقدس و فرهنگی اهل شهر برازجان مرکز شهرستان دشتستان استان بوشهر است که در راه خدمت به بیماران کرونایی آسمانی شد؛ این شهید گران‌قدر پس از پنج روز تحمل بیماری در روز ۲۹ فروردین به علت درگیری با بیماری کرونا در حین خدمت به خیل شهدای مدافع سلامت پیوست.
انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳

روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
تقدیر     روسای.دانشگاه‌ها     دکتر.سعید.کشمیری     دکتر.عباس.فخری    

تاریخ بروز رسانی:   8 ارديبهشت 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >