دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر:
۳۰۶ بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند/ ۶ شهرستان استان بوشهر در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند

30 امرداد 1399
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۳۰۶ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

دکتر سعید کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا در بوشهر اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۵۷ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری شده‌اند.
وی بابیان اینکه در حال حاضر ۱۸۳ مورد مثبت قطعی در بیمارستان‌های استان بستری هستند گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۵۳ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۳۹ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: متأسفانه سه نفر از همشهریان عزیزمان روز چهارشنبه فوت‌شده‌اند که تست کرونای همه آن‌ها امروز مثبت اعلام‌شده است که در رده سنی ۳۵ تا ۸۷ سال هستند که یک نفر آنها بدون بیماری زمینه‌ای، یک نفر نیز دارای بیماری زمینه‌ای دیابت، فشارخون بالا و بیماری‌های مزمن عصبی و یک نفر نیز معلول بوده است.
دکتر کشمیری بابیان اینکه هم‌اکنون ۴۷ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر ۱۳ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه نفس می‌کشند.
وی با بیان اینکه ۶ شهرستان استان بوشهر در وضعیت قرمز کرونایی قرار دارند تصریح کرد: شهرستان‌های بوشهر، دشتستان، دیلم، گناوه، تنگستان و عسلویه در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: دو شهرستان دشتی و جم در وضعیت زرد کرونا و دو شهرستان دیر و کنگان در وضعیت نارنجی قرار دارند.
انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان

کلمات کلیدی:
    آمار.جدید     کووید19     کرونا     دبیر.ستاد.کرونا     دکتر.کشمیری    
   

تاریخ بروز رسانی:   30 امرداد 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >