دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر:
۱۵۴بیمار در بخش‌های کرونایی استان بوشهر بستری هستند

4 آذر 1399
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۱۵۴ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

دکتر سعید کشمیری در گفت‌وگو با خبرنگار وبدا در بوشهر اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۴۲ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند.
وی گفت: خوشبختانه در ۲۴ ساعت گذشته ۲۴ مورد از بستری‌های بخش‌های کرونایی در استان بوشهر با حال خوب از بیمارستان مرخص شده‌اند که از این تعداد ۱۲ مورد مثبت قطعی بوده‌اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اضافه کرد: متأسفانه ۶ نفر از هم استانی‌هایمان روزهای گذشته فوت‌شده اند‌ و تست کرونای آن‌ها امروز مثبت اعلام‌شده که در رده سنی ۳۰ تا ۷۹ سال بوده و دارای بیماری زمینه‌ای فشارخون بالا، بیماری قلبی عروقی، دیابت، بیماری ریوی و کم خونی داسی شکل بوده‌اند.
دکتر کشمیری بابیان اینکه هم‌اکنون ۲۹ مورد در بخش‌های مراقبت‌های ویژه بستری هستند افزود: از این تعداد در حال حاضر ۱۴ مورد از آن‌ها با کمک دستگاه تنفس می‌کنند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: کل موارد مثبت از ابتدای شیوع ویروس کرونا در استان بوشهر تاکنون ۱۶۷۱۷ نفر بوده است.
دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر عنوان داشت: با ثبت موارد فوتی جدید، متأسفانه مجموع جا‌‌ن‌باختگان کرونا در استان بوشهر تا سه شنبه ۴ آذر ماه به عدد ۷۹۶ ‏رسیده است.
‏انتهای پیام/ م.ف۱۰۲۴
روابط عمومی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر تنها مرجع رسمی اخبار حوزه سلامت در استان


کلمات کلیدی:
کرونا     کووید     ستاد.کرونا     دکتر.سعید.کشمیری        

تاریخ بروز رسانی:   4 آذر 1399

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر | ارسال به دیگران

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >