رییس بیمارستان توحید جم:
تخت‌های بخش کرونای بیمارستان توحید جم پر شد/ بستری ۱۴ بیمار در بخش ایزوله تنفسی

22 فروردين 1400
رییس بیمارستان توحید جم گفت: تعداد بیماران بستری تنفسی در بیمارستان توحید جم به ۱۴ نفر رسید و ظرفیت تخت‌های این بخش درمانی پر شد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان جم؛ دکتر فرهاد باقری در خصوص آخرین وضعیت بیماران بستری در بخش کرونای بیمارستان توحید جم اظهار داشت: هم‌اکنون ۱۲ نفر در بخش ایزوله تنفسی و ۲ نفر نیز در بخش CCU بیمارستان بستری هستند که جواب تست ۸ نفر از آن‌ها با PCR  مثبت هستند.
دکتر باقری افزود: کوچک‌ترین بیمار بستری در بخش کرونای بیمارستان توحید یک کودک ۱۰ ساله با جواب تست PCR  مثبت است.
وی بابیان اینکه تخت‌های بخش ایزوله تنفسی بیمارستان توحید جم پر شده است اظهار داشت: همکاران ما در بهداشت و درمان صنعت نفت استان بوشهر در حال افزودن ۴ تخت جدید به بخش کرونا هستند.
دکتر باقری خاطرنشان کرد: از ابتدای شیوع کرونا تا ۲۲ فروردین‌ماه تعداد ۲۰۲۸ نفر بیمار مثبت کرونا در شهرستان جم شناسایی‌شده و تعداد ۳۵ نفر نیز بر اثر کرونا فوت کرده‌اند.
رییس بیمارستان توحید جم خاطرنشان کرد: در یک هفته اخیر ۴ فوتی مشکوک به کرونا در شهرستان داشته‌ایم که ۳ نفر از آنان با جواب تست مثبت کرونا ( ۲ نفر ساکن و ۱ نفر غیر ساکن) و یک نفر با جواب تست منفی بود.
وی با تاکید بر اینکه وضعیت شهرستان جم در مرحله هشدار رسیده است افزود: آمار مراجعه بیماران سرپایی به مراکز خدمات جامع سلامت و بیمارستان توحید به‌شدت افزایش‌یافته است.
دکتر باقری دورهمی‌ها و مراسمات عروسی و ختم را عامل شیوع ویروس کرونا در شهرستان جم دانست و افزود: شهروندان دستورالعمل‌های بهداشتی را جدی بگیرند و از برگزاری هرگونه دورهمی، مهمانی، مراسم عروسی و ختم به‌شدت پرهیز کنند تا بتوانیم پیک پیش رو با کم‌ترین آسیب ممکن پشت سر بگذاریم.

انتهای پیام/ م.م ۳۰۲۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
دورهمی     کرونا     دکتر.فرهاد.باقری     بیمارستان.توحید     شهرستان.جم        

تاریخ بروز رسانی:   22 فروردين 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >