دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر:
بستری ۸۸۵ بیمار در بخش‌های کرونایی در بیمارستان‌های استان بوشهر/ ثبت ۲۱ فوتی جدید

22 امرداد 1400
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر گفت: در حال حاضر ۸۸۵ بیمار در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری هستند.

دکتر سعید کشمیری در مصاحبه با خبرنگار وبدا دانشگاه علوم پزشکی بوشهر اظهار داشت: در ۲۴ ساعت گذشته ۲۰۲ بیمار جدید در بخش‌های کرونایی بیمارستان‌های استان بوشهر بستری‌شده‌اند که از این تعداد ابتلای ۹۰ مورد به کرونا مثبت، قطعی است.
وی با اشاره به اینکه اکنون ۶۴ نفر در بخش مراقبت‌های ویژه می‌باشند افزود: از این مجموع موارد بستری در بخش‌های ویژه کرونایی، ۳۱ نفر در وضعیت حاد این بیماری قرار دارند.
دکتر کشمیری از فوت ۲۱ بیمار کرونایی طی شبانه‌روز گذشته خبر داد و گفت: متأسفانه امروز ۲۱ مورد فوتی ناشی از ابتلا به کرونا در استان بوشهر ثبت‌شده است.
وی تصریح کرد: موارد فوتی شامل ۱۱ خانم در رده سنی ۵۳ تا ۸۲ سال و ۱۰ آقا در رده سنی ۴۰ تا ۸۳ ساله هستند که دارای بیماری زمینه‌ای دیابت، فشارخون بالا، نارسایی کلیوی، بیماری قلبی و تیروئید بوده‌اند و همچنین ۷ مورد نیز بدون بیماری زمینه‌ای بوده‌اند.
رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: خوشبختانه در شبانه‌روز گذشته ۱۸۰ بیمار نیز باحال عمومی خوب از بیمارستان‌های استان بوشهر ترخیص شده‌اند که از این تعداد ۱۴۶ نفر از آنها مثبت قطعی بوده‌اند.
وی افزود: تاکنون هزار و ۵۹۳ نفر از ابتدای شیوع کرونا در استان بوشهر به علت ابتلا به این ویروس جان خود را از دست داده‌اند.
دبیر ستاد مقابله با کرونا در استان بوشهر خاطرنشان کرد: از آغاز شیوع کرونا تاکنون ۷۴ هزار و ۹۲ نفر در استان بوشهر به ویروس کرونا مبتلا شده‌اند.

انتهای پیام/ م.غ ۱۰۲۳

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
    ستاد.کرونا     کرونا     کووید19     دکتر.سعید.کشمیری        

تاریخ بروز رسانی:   22 امرداد 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >