مدیر منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر قصد اخراج یا تعدیل نیروهای خود را ندارد

21 دی 1400
مدیر منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر قصد اخراج یا تعدیل نیروهای طرحی یا موقت ۸۹ روزه را ندارد.

عبدالرضا محبوبی اظهار داشت: با توجه به شیوع پاندمی کرونا و افزایش موارد بستری در بیمارستان‌های استان و کشور وزارت بهداشت و به تبع آن هیئت‌امنا وزارت خانه به صورت اضطراری اقدام به فراخوان نیروهای به صورت موقت ۸۹ روزه و حتی طرحی به‌عنوان تمدید طرح ویژه کووید ۱۹ کرد.
وی تصریح کرد: پس از اخذ مجوزهای لازم از طریق سازمان برنامه‌وبودجه و برگزاری آزمون استخدام در تاریخ ۲۴ بهمن‌ماه ۹۹ و اختصاص مجوز استخدام به این دانشگاه به تعداد ۵۰۴ نفر، آزمون مربوطه برگزار شد.
محبوبی اظهار داشت: به جهت تقدیر از کارکنانی که در خط مقدم مبارزه با کرونا خدمت می‌کرده‌اند امتیازات لازم اختصاص (امتیاز کرونا) یافت و اکثر کارکنانی که در آزمون مربوطه شرکت کرده بودند پذیرفته و به استخدام پیمانی یا رسمی دانشگاه درآمدند.
مدیر منابع انسانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: با توجه به تأمین بخش اعظمی از نیروها و کاهش چشمگیر موارد بستری پس از انجام واکسیناسیون، تداوم خدمت همکار نیروهای طرحی و موقت به کار گرفته‌شده و محدودیت منابع جاری دانشگاه مقرر شد که تا در نظر گرفتن بودجه پایدار از طریق وزارت بهداشت حقوق و مزایای کارکنان از طریق منابع داخلی پس از تهیه لیست حقوق جداگانه از طریق واحدهای تابعه جهت پرداخت به صورت متمرکز انجام شود.
محبوبی اظهار داشت: این دانشگاه با این افراد قرارداد دارد و برداشت برخی از همکاران که این دانشگاه قصد اخراج یا تعدیل این کارکنان را دارد برداشت صحیح نبوده و این دانشگاه صرفاً در خصوص منابع پرداخت حقوق کارکنان اقدام شده است.
وی افزود:  با توجه تصمیم اخیر ستاد ملی کرونا مقرر گردیده که اعتبار لازم در خصوص حق الزحمه کارکنان موقت که در مراکز بهداشتی و درمانی به جهت همکاری در کنترل ویروس کرونا بکار گیری شده اند تا پایان سال جاری از منابع تعیین شده پرداخت شود و تسویه حساب با آنان موضوعیت ندارد.
 انتهای پیام/

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
پاندمی.کرونا     تعدیل.نیرو     مدیر.منابع.انسانی     عبدالرضا.محبوبی    

تاریخ بروز رسانی:   21 دی 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >