سرپرست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر؛
ساماندهی نیروی انسانی در اولویت کاری دانشگاه خواهد بود/گزارش تصویری

7 بهمن 1400
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر در نشست با نمایندگان بخش‌های مختلف بیمارستانی شهر بوشهر گفت: با هم فکری همکاران در بخش های مختلف دانشگاه، ساماندهی نیروی انسانی در اولویت کاری خواهد بود.

در دومین روز کاری در این نشست صمیمی، دکتر حسن ملکی زاده اظهار کرد: نگاه ما به رفع مشکلات بوده و وظیفه خود می دانیم که در امر مهم بهداشت، درمان و سلامتی مردم شریف استان بوشهر از هیچ کوششی دریغ نکنیم.
وی در مورد پرداخت مطالبات نیروهای قراردی89 روزه، حجمی و شرکتی افزود: مطالبات و معوقات نیروهای قراردادی 89 روزه کادر درمان در اولویت پیگیری‌های دانشگاه از مراجع ذی ربط بوده و انشاالله با تدابیر مناسب ضمن ارائه خدمات شایسته در بیمارستان‌ها بویژه با نگاه آمادگی در دوران کرونا  پیگیری‌های موثر انجام خواهد شد و ارتباط مستمر با نمایندگان گروه پرستاری ادامه خواهد داشت.
سرپرست دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر گفت: شعار اصلی و اولویت اینجانب، ارتقاء کیفیت خدمات سلامت به مردم بوده که این امر تنها با ایجاد رضایتمندی پزشکان، اعضای هیات علمی، کارکنان، پیراپزشکان، پرستاران، بهیاران، همکاران حوزه بهداشت، بهورزان و سایر گروه‌های خدوم حوزه سلامت محقق می شود.  
دکتر ملکی زاده بیان کرد: تلاش و پیگیری هایی در جهت حل مشکلات در حوزه اعتبارات عمرانی، دارو و نیروی انسانی با همکاری استاندار محترم و وزارت بهداشت در حال انجام است.

انتهای پیام/ز.ح.127

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
نشست     نمایندگان.پرسنل.بیمارستان‌ها     هیئت.رئیسه     سرپرست     دکتر.حسن.ملکی‌زاده    

تاریخ بروز رسانی:   7 بهمن 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >