رئیس دبیرخانه سلامت و امنیت غذایی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر:
دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ملزم به تهیه ۸ سند تا پایان سال است

11 ارديبهشت 1401
رئیس دبیرخانه سلامت و امنیت غذایی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: دانشگاه علوم پزشکی بوشهر ملزم به تهیه ۸ سند تا پایان سال است.

دکتر عیسی صفوی اظهار داشت: بر اساس اسناد بالادستی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر باید تا پایان سال، ۸ سند بومی مرتبط با حوزه‌های بیماری‌های غیر واگیر، سالمندان و بسته پایه خدمات سلامت کارکنان را تهیه کرده و برنامه‌های آینده خود را مطابق این اسناد تنظیم و عملیاتی نماید.
رئیس دبیرخانه سلامت و امنیت غذایی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر افزود: تا این زمان سه سند بیماری‌های غیر واگیر، سالمندان و بسته پایه خدمات سلامت کارکنان در حال آماده‌سازی است و پیشرو این اسناد سند بیماری‌های غیر واگیر است.
وی تصریح کرد: در گام بعد سند سالمندی و در گام آخر بسته پایه خدمات سلامت کارکنان تهیه خواهد شد و انتظار می‌رود که تمام حوزه‌های مرتبط با این اسناد در تهیه آن‌ها نهایت همکاری را داشته باشد.
دکتر صفوی بابیان اینکه اعضای هیئت‌علمی دانشگاه ازجمله افراد کلیدی در تهیه و تنظیم این اسناد می‌باشند اظهار داشت: نکته مهم و اساسی این اسناد «بومی بودن» آن‌ها است.
رئیس دبیرخانه سلامت و امنیت غذایی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر خاطرنشان کرد: این فرصت باعث می‌شود که استان در حوزه سلامت نقطه نظرات خود را به شکل غیرمتمرکز در اسناد منظور نموده و عملیاتی کند.
انتهای پیام / م.غ ۱۰۲۳


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
ساغ     دبیرخانه.ساغ.دانشگاه     سلامت.امنیت.غذایی     دکتر.عیسی.صفوی    

تاریخ بروز رسانی:   11 ارديبهشت 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >