مانور خروج اضطراری، امداد و نجات و اطفاء حریق در شهرستان کنگان برگزار شد

24 ارديبهشت 1401
به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، مانور خروج اضطراری، امداد و نجات و اطفاء حریق در این شهرستان برگزار شد.

رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان در آیین برگزاری مانور امدادی در چهارمین روز از هفته سلامت و هفته هلال‌احمر بیان داشت: این مانور با اهدافی ازجمله آمادگی نیروهای بهداشتی و درمانی و ایجاد آمادگی بیشتر در مقابله با حوادث و بلایا برگزار شد.
این مقام مسئول اضافه کرد: در این مانور پس از اعلام‌خطر در ساختمان مرکز خدمات جامع سلامت قدس، بلافاصله  کارکنان شاغل در مرکز درجاهای امن پناه گرفتند و سپس با ورود نیروهای امداد و نجات به نقاط امن و مصدومین توسط اورژانس 115 به مراکز درمانی منتقل شدند.
جوکار اظهار داشت: لزوم آمادگی کارکنان در مقابل رخدادهای احتمالی ازجمله آتش‌سوزی، زلزله و خروج اضطراری در زمان حوادث آموزش‌های لازم برای کلیه کارکنان ضروری است و لازم است این آموزش‌ها به‌صورت مشارکت و برون بخشی با ادارات مرتبط برگزار شود.
در ادامه نیروهای آتش‌نشانی کلاس‌های آموزشی لازم در خصوص اطفاء حریق به کارکنان به‌صورت تئوری و عملی ارائه دادند.

این مانور با حضور معاون برنامه‌ریزی و امور عمرانی فرمانداری، رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان، رئیس جمعیت هلال‌احمر و نیروهای هلال‌احمر و فرمانده نیروی انتظامی، جانشین فرمانده بسیج و سپاه پاسداران، معاون خدمات شهری شهرداری، آتش‌نشان‌های شهرداری شهر کنگان، اعضای ستاد پیشگیری و هماهنگی و فرماندهی عملیات پاسخ به بحران شهرستان به‌ویژه کارکنان مرکز خدمات جامع سلامت قدس و معاونین اداری و بهداشتی و مسئول حراست شبکه بهداشت کنگان حضور داشتند.

انتهای پیام/ م.س 3070

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
مانور.کنگان     هفته.سلامت     خلیل.جوکار     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.کنگان        

تاریخ بروز رسانی:   24 ارديبهشت 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >