شمارش معکوس برای بهره‌برداری از دومین دستگاه آنژیوگرافی استان بوشهر

8 آذر 1402
رییس بیمارستان قلب بوشهر گفت: با ورود و استقرار دستگاه جدید آنژیوگرافی در بیمارستان قلب بوشهر، شمارش معکوس برای بهره‌برداری از دومین دستگاه آنژیوگرافی استان بوشهر آغاز شد.

دکتر اصغر بحرانی در مصاحبه با روابط عمومی بیمارستان قلب بوشهر اظهار داشت: پس از رایزنی‌های مستمر رییس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و مدیریت بیمارستان قلب بوشهر، این دستگاه آنژیوگرافی با اعتباری بالغ بر ۲۰۰ میلیارد ریال از طرف سازمان بهداشت جهانی به بیمارستان قلب بوشهر اختصاص داده شد.
وی با اشاره به تکمیل فرایندهای نصب دستگاه آنژیوگرافی افزود: در حال حاضر آماده‌سازی زیرساخت‌های نصب در مراحل پایانی خود قرار دارد و پس‌ازآن مرحله راه‌اندازی این دستگاه با حضور نمایندگی شرکت زیمنس آلمان صورت خواهد گرفت.
 دکتر بحرانی با اشاره به حجم بالای مراجعه بیماران و انتظار طولانی برای انجام آنژیوگرافی در استان بوشهر تصریح کرد: بدون شک پس از راه‌اندازی دومین دستگاه آنژیوگرافی در بیمارستان قلب، افزایش کیفیت خدمات و کاهش صف انتظار آنژیوگرافی در استان بوشهر رقم خواهد خورد.
رییس بیمارستان قلب بوشهر یادآور شد: بیمارستان قلب بوشهر تنها بیمارستان تخصصی قلب در استان است که با حضور پزشکان، متخصصان و کادر درمانی بی‌نظیر خود، خدمات مطلوبی به مردم ارائه نموده و تلاش برای افزایش سطح رضایتمندی مراجعه‌کنندگان را ادامه خواهد داد.
انتهای پیام/ م.م ۴۰۹۰


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
بهره‌برداری     دومین.دستگاه.آنژیوگرافی     دکتر.اصغر.بحرانی     بیمارستان.قلب.بوشهر        

تاریخ بروز رسانی:   8 آذر 1402

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >