اتاق شیر مادر در مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر افتتاح شد

2 تير 1403
اتاق شیر مادر در مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر، جهت بهره‌مندی مادران گرامی دارای فرزند شیرخوار افتتاح شد

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر، به همت کارشناسان در این مرکز کلاس‌های آموزش به مادران باردار، شیردهی موفق، زایمان فیزیولوژیک و مراقبت آغوشی مادران در روزهای چهارشنبه هر هفته از ساعت ۱۰ تا ۱۲ برگزار واقع در سالن اصلی برگزار می‌شود.

همچنین با پیگیری کارشناسان، آموزش‌های ویژه شیردهی و تماس پوست به پوست به کلیه مادران سزارینی و زایمان طبیعی از قبل از تولد نوزاد در بخش پریناتال و نیز بعد از تولد نوزاد در بخش‌های بستری بعد از زایمان، بخش نوزادان و بخش مراقبت‌های ویژه نوزادان به‌صورت مدام صورت می‌پذیرد.

به گزارش روابط عمومی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر، پس‌ازاین مهم در راستای تکریم و ارتقاء کیفیت خدمت‌رسانی به مادران گرامی مراجعه‌کننده و نیز بانوان شاغل در این مرکز حین مرخصی ساعتی شیر، با ایجاد محیطی امن و آرام " اتاق شیر مادر " تجهیز و راه‌اندازی گردید.

در اردیبهشت‌ماه سال جاری، ۱۸۸ زایمان و سزارین در بیمارستان شهدای خلیج‌فارس بوشهر انجام صورت گرفته است که به همت کارشناسان از آموزش‌های لازم بهره‌مند شده‌اند.

اتاق شیر مادر در مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر با حضور رئیس و کادر درمانی و مدیریتی مرکز آموزشی درمانی شهدای خلیج‌فارس بوشهر در سالن اصلی این مرکز درمانی جهت بهره‌مندی مادران گرامی دارای فرزند شیرخوار افتتاح شد.

 

انتهای پیام/ م.ز ۴۰۷۰

 


کلمات کلیدی:
افتتاح     اتاق.شیر.مادر     بیمارستان.خلیج.فارس        

تاریخ بروز رسانی:   2 تير 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >