در آستانه چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برگزار شد:
میزگرد فرهنگی جمهور چهاردهم نظام سلامت استان بوشهر

4 تير 1403
در شامگاه میلاد خجسته دهمین خورشید عالمتاب آسمان امامت و ولایت حضرت امام هادی (ع)، میزگرد فرهنگی جمهور چهاردهم نظام سلامت استان بوشهر با حضور رؤسای شبکه‌های بهداشت و درمان و بیمارستان‌های استان بوشهر در محل سالن ابن‌سینا حوزه رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.

به گزارش مفدا بوشهر، مشاور اجرایی و سرپرست حوزه ریاست دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در این نشست ضمن تبریک اعیاد دهه پرفضیلت امامت و ولایت، به اهمیت مشارکت همگانی سفیران سلامت در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری اشاره کرد.

دکتر محسن صحرانورد سیما سازی و آراستگی محیطی با محتوای انتخابات، دعوت طلایه داران سلامت از آحاد جامعه در قالب تدوین کلیپ جهت انعکاس از شبکه‌های اجتماعی و رسانه ملی در قالب پویش جلوه حضور، دعوت رؤسای شبکه‌های بهداشت و درمان و بیمارستان از آحاد جامعه جهت مشارکت همگانی انتخابات هشتم تیرماه، برگزاری نشست‌های هم‌اندیشی و تبیینی با موضوع چله خدمت و نکوداشت شهید جمهور و دعوت از کلیه کادر خدوم بهداشت و درمان جهت مشارکت گسترده در انتخابات چهاردهم ریاست جمهوری، نسخه حضور، خودرو آرایی انتخاباتی و سایر رویدادهای خلاقانه را از اهم‌های ستاد مشارکت حداکثری دانشگاهیان نظام سلامت استان بوشهر در چهاردهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری برشمرد.

مدیر تعالی فرهنگی و فعالیت‌های فوق‌برنامه دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای پرواز اردیبهشت‌ماه، به جایگاه حماسه‌آفرینی مردان و زنان ایران باستان و ایران معاصر از دریچه شاهنامه فردوسی به‌عنوان سند ملی فرهنگی و کهن ادب پارسی اشاره نمود.

حامد یوسفی، برچیدن اختلافات و ایجاد وحدت و همدلی ایرانیان به‌ویژه جهان پهلوانان ایران کهن نظیر رستم، زال، طوس، گودرز و سایر چهره‌های شاخص در عرصه‌های سترگ و حساس کشور را کلیدواژه پیروزی و مقاومت مردم این سرزمین پرافتخار در شاهنامه حکیم طوس عنوان نمود.

وی ایثار و از خود گذشتگی، دفاع از ناموس و وطن، دین‌مداری، مرگ با عزت در برابر زندگی با خفت، سربلندی کشور و کسب نام نیک را از جمله مؤلفه‌های ایرانیان باستان و معاصر در صیانت از مرز پرافتخار ایران زمین قلمداد نمود.

 

انتهای پیام/ م.ر_2050


کلمات کلیدی:
میزگرد.فرهنگی     انتخابات     مشاور.اجرایی     دکتر.محسن.صحرانورد     حامد.یوسفی     معاونت.فرهنگی.دانشجویی    
   

تاریخ بروز رسانی:   4 تير 1403

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >