راه پیشرفت کشور، انتخاب درست، آگاهانه و حضور پرشور است

4 تير 1403
دستیار فرماندار گناوه در امر مردمی سازی گفت: راه پیشرفت کشور، انتخاب درست، آگاهانه و حضور پرشور است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه، دکتر لیلا دولت‌خواه در گردهمایی با موضوع جهاد تبیین اظهار داشت: کادر بهداشت و درمان همیشه به‌عنوان یک قشر تأثیرگذار در جامعه بوده‌اند و در تمامی شرایط سخت از جمله کرونا همیشه در صحنه حضور فعال و جهادی داشته‌اند.

وی بیان کرد: جهاد تبیین زمینه‌ساز افزایش اعتماد و مشارکت عمومی در صحنه انتخابات است، چون با حضور پرشور در انتخابات دشمن ناامید می‌شود و ما ثابت می‌کنیم که سرسختانه برای دفاع از آرمان‌های انقلاب اسلامی و پاسداری از ارزش‌های آن اتحاد و انسجام داریم.

دکتر دولت‌خواه افزود: در شرایط کنونی که انتخابات را به‌عنوان بزرگ‌ترین رویداد سیاسی کشور در پیش داریم، دشمن راهبرد مشارکت حداقلی را با دلسرد کردن مردم از حضور در انتخابات در دستور کار قرار داده است، لذا باید روشنگری‌هایی را در این زمینه داشته باشیم تا مشارکت حداکثری اتفاق افتد تا قدرت چانه‌زنی ما در دنیا افزایش یابد.

 دکتر دولت‌خواه تأکید داشت: توجه داشته باشیم که حضور پرشور در انتخابات و انتخاب فرد اصلح چه مقدار در تقویت وحدت ملی، تأمین امنیت ملی، بالا بردن قدرت چانه‌زنی نظام اسلامی در گفت‌وگو‌های بین‌المللی و حفظ امنیت پایدار مؤثر است، طبعاً انگیزه‌ای خواهد بود برای مشارکت حداکثری و انتخاب اصلح و اگر بدانیم دشمنان چه مقدار برای ایجاد تردید در دل مردم تلاش می‌کنند، عقل حکم می‌کند انسان برخلاف خواسته دشمن عمل و پای صندوق حضور یابد و انتخاب اصلح داشته باشد.

گردهمایی با موضوع جهاد تبیین با حضور دستیار فرماندار شهرستان گناوه در امر مردمی سازی و پرسنل شبکه بهداشت و درمان این شهرستان در سالن اجتماعات شبکه بهداشت و درمان برگزار شد.

انتهای پیام/ ۳۰۸۰

 

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید


کلمات کلیدی:
گردهمایی     جهاد.تبیین     دکتر.لیلا.دولت‌خواه     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.گناوه    

تاریخ بروز رسانی:   4 تير 1403

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >