به همت بسیج جامعه پزشکی و شبکه بهداشت دیر صورت گرفت:
برپایی بیمارستان صحرایی در بردخون

4 آذر 1394
دهمین بیمارستان صحرایی به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر و شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر در شهر بردخون برپا شد.

رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر در آیین برپایی بیمارستان صحرایی در بردخون گفت: برپایی بیمارستان صحرایی تمرین ایثار و فداکاری می‌باشد و مشقی است که بسیجیان در کلاس درس شهدا آموخته‌اند.
عادل مقدس با بیان اینکه بردخون میزبان دهمین بیمارستان صحرایی است که به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی در استان بوشهر برپا می‌شود اظهار کرد: افتخار داریم که در خدمت بسیجیان جامعه پزشکی استان هستیم و مطمئنا تلاش‌های این عزیزان توسعه سلامتی و رضایتمندی مردم را در این منطقه به همراه خواهد داشت.
وی با بیان اینکه تمامی خدماتی که در بیمارستان‌های دولتی و خصوصی به بیماران ارایه می‌شود در بیمارستان صحرایی نیز برای مراجعه کنندگان انجام می شود گفت: این بیمارستان دارای تخصص‌های زنان، اطفال، داخلی، اورتوپدی، چشم، اورولوژی، قلب، مغز و اعصاب، روانپزشکی، دندانپزشکی، تغذیه، پزشک عمومی، ماما، پرستاران و کادر درمان که خدمات بهداتشی درمانی به شهروندان ارایه می‌دهد.
وی اضافه کرد: عمل ختنه نیز همچون دیگر خدمات ارایه شده در این بیمارستان به صورت رایگان انجام می‌شود.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر افزود: علاوه بر ارایه خدمات درمانی، تیم آموزشی بهداشت و درمان با برگزاری کلاس‌های آموزشی راه‌های پیشگیری از بیماری و سالم زیستن را به جامعه هدف و مراجعین به بیمارستان صحرایی آموزش می‌دهند.
مقدس خاطرنشان کرد: انجام کار تیمی و روحیه همکاران بسیجی مستقر در بیمارستان صحرایی و فضای ایجاد شده در این بیمارستان یادآور دوران هشت سال دفاع مقدس است که روحیه ایثار و خودگذشتی را متبلور ساخته است و همه باید پاسدار ارزش‌های دوران دفاع مقدس و خون شهیدان باشیم .

انتهای پیام/ ح.ن 3050

کلمات کلیدی:
بسیج.جامعه.پزشکی     بیمارستان.صحرایی     بردخون    

تاریخ بروز رسانی:   4 آذر 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >