کلنیک دیابت شهرستان گناوه در حال ارایه خدمات به شهروندان است

21 دی 1394
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه گفت: برای رفاه حال شهروندان شهرستان گناوه،کلنیک دیابت با حضور پزشک ثابت واقع در بیمارستان امیرالمومنین(ع) این شهرستان در حال ارایه خدمت‌رسانی به شهروندان است.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه؛ دکتر علی زکی زاده افزود: برای رفاه حال شهروندان کلنیک دیابت با حضور پزشک ثابت واقع در بیمارستان امیرالمومنین(ع) شهرستان گناوه با ارایه خدمات پرستاری، مشاوره تغذیه و ویزیت متخصص داخلی با تعرفه دولتی در حال ارایه خدمات به شهروندان و بیماران عزیز می باشد.
وی بیان کرد: خدمات پرستاری مانند اندازه گیری فشار خون و قند خون با دستگاه گلوکومتر و در صورت نیاز نوار قلب و همچنین آموزش هایی در مورد انسولین و نحوه تزریق و عوارض آن از جمله خدمات ارایه شده در این مرکز می باشد.
این مقام مسئول اضافه کرد: در این مرکز آموزش‌های لازم در مورد مصرف صحیح قرص‌های قندخون و عوارض و نکات پرستاری مربوط به علایم افت قند خون ، افزایش قند خون و کمای دیابتیک، چگونگی نگهداری از اندام‌ها و شست و شوی زخم پای دیابتی انجام گرفته و نکات قابل توجه در مورد دیابت و مسافرت بیماران هنگام رانندگی، توصیه و پیگیری مراجعه هر شش ماه به متخصص چشم پزشک، بررسی آزمایش‌های کلیه و عملکرد آن، ویزیت توسط کارشناس تغذیه و ارایه رژیم غذایی به صورت رایگان از دیگر خدمات ارایه شده در کلنیک دیابت می باشد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه خاطر نشان کرد: دارو و ملزومات بیماران دیابتی در داروخانه‌های سطح شهرستان موجود بوده و توسط خود بیمار تهیه می‌شود همچنین کلنیک دیابت روزهای سه شنبه هر هفته از ساعت 7:30 صبح الی 13 ظهر آماده خدمت رسانی به بیماران می‌باشد.
دکتر زکی زاده در ادامه گفت:گروه هدف در این کلنیک، بیماران دیابتی می باشند که تا امروز حدود شصت نفر بیمار در روستاها و بیش از صد نفر در سطح شهر تحت پوشش ارایه خدمات این مرکز قرار گرفته اند.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان گناوه با اشاره به چشم انداز خدمات قابل ارایه در سال آینده خاطر نشان کرد: اهداف این مرکز در سال آینده بر رایزنی جهت ارایه خدمات جامع تر تخصصی ارولوژی و چشم پزشکی با نرخ دولتی برای بیماران دیابتی می باشد.
انتهای پیام /م.ن 3080
لینک کانال خبری روابط عمومی و بین الملل دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در تلگرام
telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
کلینیک.دیابت     شهرستان.گناوه     دکتر.زکی‌زاده    

تاریخ بروز رسانی:   21 دی 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >