به همت بسیج جامعه پزشکی استان و شبکه بهداشت ودرمان شهرستان تنگستان:
بیمارستان صحرایی در روستای عالی حسینی برپا شد

14 بهمن 1394
بیمارستان صحرایی سه روزه به مناسبت دهه فجرانقلاب اسلامی و به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر و شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان در روستای عالی حسینی برگزارشد.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت ودرمان شهرستان تنگستان رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان در خصوص برپایی این بیمارستان صحرایی گفت: این بیمارستان به مناسبت فرارسیدن دهه فجرانقلاب اسلامی و در راستای خدمت رسانی به مردم شریف تنگستان به مدت سه روز با همکاری بسیج جامعه پزشکی سپاه امام صادق (ع) استان بوشهر و شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان درروستای عالی حسینی ازتوابع بخش مرکزی شهرستان برگزار می‌شود.
دکترعلی نگین تاجی با بیان اینکه تمامی خدماتی که در بیمارستان‌های دولتی و خصوصی به بیماران ارایه می‌شود در بیمارستان صحرایی نیز برای مراجعه کنندگان انجام می شود گفت: این بیمارستان درروزهای 13 الی 15 بهمن ماه بر پا خواهد بود.
وی با اشاره به اینکه در این بیمارستان صحرایی تخصص‌های زنان وزایمان، اطفال، داخلی، اورتوپدی، چشم ، قلب وعروق، مغز و اعصاب، روانپزشکی، دندانپزشکی، تغذیه، پزشک عمومی، ماما، پرستاری و کادر درمانی که خدمات بهداشتی درمانی به شهروندان ارایه می‌دهد افزود خدمات پاراکلینیکی از قبیل رادیولوژی سونوگرافی، آزمایشگاه و عمل ختنه از دیگر خدماتی است که در این بیمارستان به صورت رایگان انجام می‌شود.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان تصریح کرد: علاوه بر ارایه خدمات درمانی، تیم آموزشی بهداشت و درمان با برگزاری کلاس‌های آموزشی راه‌های پیشگیری از بیماری و سالم زیستن را به جامعه هدف و مراجعین به بیمارستان صحرایی آموزش می‌دهند.
دکتر نگین تاجی خاطرنشان کرد: انجام کار تیمی و روحیه همکاران بسیجی مستقر در بیمارستان صحرایی و فضای ایجاد شده در این بیمارستان یادآور دوران هشت سال دفاع مقدس است که روحیه ایثار و ازخودگذشتی را متبلور ساخته و همه باید پاسدار ارزش‌های دوران دفاع مقدس و خون شهیدان باشیم .

انتهای پیام/ ح.د3010
لینک کانال رسمی روابط عمومی و بین الملل دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی استان بوشهر
telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
بیمارستان.صحرایی     بسیج.جامعه.پزشکی     روستای.عالی.حسینی     دکتر.نگین‌تاجی    

تاریخ بروز رسانی:   14 بهمن 1394

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >