ارایه خدمات رایگان در کلینیک دیابت بیمارستان امیرالمومنین(ع) گناوه

6 ارديبهشت 1395

مسئول درمانگاه تخصصی بیمارستان امیرالمومنین(ع) گناوه گفت: در کلینیک دیابت بیمارستان امیرالمومنین(ع) گناوه همچون گذشته، خدماتی مانند ویزیت، تست نوار قلب، تست قند خون، کلاس های آموزشی و خدمات پرستاری بصورت کاملا رایگان انجام می شود.

به گزارش روابط عمومی بیمارستان امیرالمومنین(ع) گناوه، نامدار احمدی در ابتدای هفته سلامت ضمن تبریک به این مناسبت و با توجه به شعار جهانی " غلبه بر دیابت" گفت: کلینیک دیابت با هدف کنترل دیابت از طریق مراقبت مستمر از بیماران و ارایه راهکارهای پیشیگرانه برای افراد در معرض خطر، و همچنین آموزش و پیشگیری از دیابت برای عموم مردم، در سال 1387 تاسیس شده است.
مسئول درمانگاه تخصصی با اشاره به اینکه کلینیک دیابت از دیماه 1394 بخاطر دسترسی آسان تر بیماران به متخصصین و دیگر خدمات کلینیکی و پاراکلینیکی، به محل درمانگاه تخصصی بیمارستان امیرالمومنین(ع) منتقل شده است افزود: بسیاری از بیماری های کلیوی، قلبی عروقی، چشمی، و حتی اعصاب و روان ارتباط مستقیم با بیماری دیابت دارند، به همین خاطر بیماران دیابتی همواره باید توسط این متخصصان مورد معاینه قرار گیرند و بر همین اساس درکلینیک دیابت همه این متخصصان درکنار هم حضور دارند و در هر معاینه که به صورت منظم و دوره ای وضعیت سلامت بیمار را مورد ارزیابی قرار می دهند.
احمدی در ارتباط با نحوه پذیرش بیماران خاطرنشان کرد: در بدو ورود بیمار دیابتی، ضمن تشکیل پرونده پزشکی مخصوص بیماران دیابتی، آزمایش های لازم برای وی انجام می شود و از نظر سلامت بطور کامل مورد ارزیابی قرار می گیرد و همچنین اقدامات پزشکی مربوطه شامل تجویز دارو، آموزش روش زندگی عادی با دیابت، مشاوره درمورد رژیم غذایی، میزان فعالیت بدنی و دیگر اقدامات و خدمات مورد نیاز بیماران دیابتی انجام می شود.
این مقام مسئول افزود: بیماران در دوره های منظم و مشخص به کلینیک مراجعه کرده و براساس نیاز از خدمات مشاوره ای متخصصان قلب و عروق، چشم، کلیه، اعصاب و روان، داخلی، تغذیه و روانپزشکی بهره می گیرند.
مسئول درمانگاه تخصصی بیمارستان امیرالمومنین(ع) گناوه اظهار داشت: هم اکنون کلینیک دیابت بیمارستان امیرالمومنین(ع) گناوه 190 بیمار دیابتی را تحت پوشش قرار داده است که 130 بیمار، شهروند گناوه ای هستند و 60 بیمار نیز از روستاهای توابع گناوه هستند.
نامدار احمدی خاطرنشان کرد: کلینیک دیابت با حضور متخصصان همه روزه پذیرای شهروندان محترم شهرستان گناوه می‌باشد که آماده ارایه خدمات به مردم هستند.
انتهای پیام/ م.پ
با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
هفته.سلامت     خدمات.رایگان     کلینیک.دیابت     نامدار.احمدی     بیمارستان.امیرالمومنین"ع".گناوه        

تاریخ بروز رسانی:   6 ارديبهشت 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >