ویزیت رایگان بیش از یک‌صد نفر شهروند آبدانی و دیّری توسط بسیج جامعه پزشکی

19 ارديبهشت 1395
نماینده سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر در شهرستان دیر گفت: یک‌صد و شانزده نفر از مردم شهرهای دیر و آبدان به دست دو نفر از پزشکان متخصص بسیج جامعه پزشکی ویزیت رایگان شدند.

مسلم مظفری پور در حاشیه اجرای طرح ویزیت رایگان پزشکان متخصص در شهرستان دیر ضمن تقدیر از پزشکان و متصدیان سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر گفت: پس از برپایی موفقیت‌آمیز بیمارستان صحرایی در بخش برد خون که با همکاری بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر در سال گذشته اتفاق افتاد، مقرر شد با همکاری این نهاد مردمی و تلاشگر خدمات پزشکی و پیراپزشکی در ماهای بعد نیز ادامه یابد.
وی اضافه کرد: با درخواست‌های بسیار زیادی که مردم سایر بخش‌های شهرستان دیر برای برپایی بیمارستان صحرایی به شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر داشتند این درخواست‌ها به سازمان بسیج جامعه پزشکی استان انعکاس یافت و آن‌ها نیز گروه پزشکی خود را برای ارایه خدمت به دو شهر آبدان و بندر دیر اعزام کردند.
وی با تقدیر از پزشکان اعزامی به شهرستان دیر اظهار کرد: دو نفر از پزشکان مجرب و نام‌آشنای متخصص اطفال و ارتوپدی به شهرستان اعزام شدند که دکتر اسد پور متخصص اطفال در شهر آبدان و دکتر دهقان فر متخصص ارتوپدی در بندر دیر بیماران را به‌صورت رایگان ویزیت کردند.
نماینده سازمان بسیج جامعه پزشکی استان بوشهر در شهرستان دیر گفت: این طرح که با استقبال خوبی از سوی مردم شهرستان دیر همراه و سبب شد که افرادی که به دلیل کهولت سن و یا مشکلاتی در زمینه رفت‌وآمد قادر به رفتن به مرکز استان جهت ویزیت نبودند بتوانند به‌راحتی و بدون پرداخت هیچ‌گونه هزینه‌ای تحت معاینه قرار گیرند.
وی بابیان اینکه در این طرح بیش از یک‌صد و ده نفر ویزیت رایگان شدند، گفت: پنجاه‌وشش نفر از شهروندان آبدانی کودکان خود را برای ویزیت نزد پزشک متخصص اعزامی از سوی سازمان بسیج جامعه پزشکی بردند و خدمات پزشکی تخصصی را به‌صورت رایگان دریافت کردند.
مظفری پور ادامه داد: در بندر دیر نیز شصت نفر خدمات پزشکی تخصصی ارتوپدی به همراه عکس‌ها رادیولوژی به‌صورت رایگان دریافت کردند.
وی بابیان اینکه طرح ویزیت رایگان پزشکان متخصص تا پایان سال در سایر مناطق شهرستان دیر ادامه خواهد یافت تصریح کرد: با همکاری بسیار خوبی که سازمان جامعه پزشکی استان بوشهر با مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیر دارد و برنامه‌ریزی صورت گرفته ان‌شاءالله این طرح خیرخواهانه که به همت سازمان بسیج جامعه پزشکی استان و برای خدمت بدون منت به مردم پایه‌ریزی شده است تا پایان سال در شهرستان دیر استمرار خواهد داشت.
انتهای پیام/ ح.ن 3050

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
ویزیت.رایگان     بسیج.جامعه.پزشکی     مسلم.مظفری‌پور     شهرستان.دیر        

تاریخ بروز رسانی:   19 ارديبهشت 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >