رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان:
باید بر سامانه‌های آب شهرستان با شروع فصل گرما نظارت بیشتری شود

19 خرداد 1395
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان گفت: با توجه به شروع فصل گرما باید نظارت بیشتری بر آب آشامیدنی شهرستان با توجه به بعد امنیتی و سلامت عموم شود.

مهندس حسین دارابی در جلسه کمیته بیماری‌های منتقله از آب و غذا در شبکه بهداشت و درمان دشتستان افزود: در زمینه نظارت نقش شبکه بهداشت در برگزاری جلسات هماهنگی بین بخشی باهدف همفکری و ارایه راه‌کار در راستای بالا بردن سطح سلامت جامعه مفید و ضروری است.
داریوش کرم پور سرپرست آبفار شهرستان نیز موانع و مشکلات موجود آبفار شهرستان را برشمرد و گفت: امیدواریم که امسال با بررسی‌های که انجام‌شده و تخصیص بودجه توسط استان ایستگاه کلرزنی درودگاه و تکمیل مخزن قلعه سفید راه‌اندازی شود.
علی رحیمی رییس اداره امور عشایر شهرستان نیز گفت: 300 مخزن فایبرگلاس 5000 لیتری جهت عشایر نصب‌شده برای نظارت بیشتر بر آب آشامیدنی عشایر شهرستان همکاری ارگان‌های مرتبط با سلامت آب ضروری است.
مهندس محمدرضایی کارشناس مسئول مبارزه با بیماری‌های واگیر ستاد شهرستان، ضمن بررسی آمار بیماری‌هایی مرتبط با آب و مواد غذایی، بر سلامت آب تأکید کرد.
طیبه سبحانی کارشناس نظارت بر برنامه آب شهرستان نیز ضمن ارایه وضعیت آب شهرستان وبر شمردن پیشرفت‌ها در زمینه برنامه آب شهرستان در سال 94، چالش‌ها پیش روی شهرستان با شروع فصل گرما و امکان شیوع بیماری‌های منتقله از آب، بر گندزدایی آب و همچنین برنامه‌ریزی مناسب جهت توزیع آب در سطح شهرستان تأکید کرد.
انتهای پیام/ س.غ 3030


کلمات کلیدی:
بیماری‌های.منتقله     مهندس.حسین.دارابی     شبکه.بهداشت.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   19 خرداد 1395

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >