فرماندار شهرستان کنگان:
ارتقای سطح سلامت جامعه درگرو تلاش همگانی است

1 تير 1395
فرماندار شهرستان کنگان گفت: ارتقای سطح سلامت و بهداشت جامعه درگرو تلاش همگاني و احساس مسئوليت آحاد مردم به‌ویژه مسئولان است.

عبدالنبی یوسفی افزود: دستگاه‌های اجرایی برای حفظ سلامت شهروندان و جلوگیری از بیماری‌های شایع در فصول سال هماهنگ بوده و با شبکه بهداشت و درمان شهرستان تعامل داشته باشند.
فرماندار شهرستان کنگان در خصوص اهميت برگزاري كارگروه سلامت و اجراي به‌موقع مصوبات مطالبي بيان کرد و گفت: براي ارتقاي سلامت و بهبود كيفيت زندگي مردم بايد همكاري‌ها و هماهنگي‌ها گسترش‌یافته و تضمين سلامت و امنيت غذايي جامعه درگرو اجراي دقيق مصوبات اين كارگروه است.
مهندس محمد بازیاری رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان کنگان نیز در این جلسه با ارائه مصوبات جلسه قبل و دستور کار جلسه به تفکیک مسئولیت‌های هرکدام از اداره‌ها، خواستار پیگیری تمامی مشکلات تا نتیجه نهایی شد.
مهندس نوید اسماعیلی کارشناس بهداشت محیط و حرفه‌ای و دبیر کارگروه سلامت و امنیت غذایی نیز در این جلسه به توضیح و تبیین آمار و ارقامی در خصوص مسائل بهداشتی شهرستان و لزوم توجه به این موارد پرداخت و در مورد مشکلات آب آشامیدنی شهری و روستایی، ارتقای شاخص‌های بهداشتی و دفن و جمع‌آوری زباله‌ها در شهر کنگان نکاتی بیان کرد.
در این جلسه فرماندار، معاون سیاسی، بخشدار، روسای اداره‌های شهرستان کنگان حضور داشتند.
انتهای پیام / م.س 3070


کلمات کلیدی:
کارگروه.سلامت     فرماندار.کنگان     مهندس.عبدالنبی.یوسفی     شهرستان.کنگان        

تاریخ بروز رسانی:   1 تير 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >