به مناسبت هفته دولت:
مديران و كاركنان نمونه شبكه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان در هفته دولت

7 شهريور 1395
در آیینی به مناسبت هفته دولت از مدیران و کارکنان نمونه شبکه بهداشت و درمان و ادارات شهرستان تنگستان با اهدای لوح تقدیر و هدایایی تجلیل به عمل آمد.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی استانداری بوشهر در این آیین ضمن تبریک هفته دولت اظهار داشت: هفته دولت فرصت مناسبی است که عملکرد و دستاوردهای دولت در بخش‌های مختلف به مردم انعکاس داده شود.
سعید زرین فرد ضمن گرامیداشت یاد و نام شهیدان رجایی و باهنر افزود: شهیدان رجایی و باهنر اسوه و نمونه برای همه دولتمردان هستند و همواره به دنبال رضایت مردم بودند چراکه رضایت مردم را در رضایت الهی می‌دیدند.
وی بابیان اینکه شهیدان رجایی و باهنر تا لحظه شهادت از خدمتگزاری و رسیدگی به مسائل و مشکلات مردم دریغ نورزیدند ادامه داد: مهم‌ترین وظیفه ما رضایتمندی پروردگار و مردم است و باید اهتمام ویژه‌ای به این موضوع داشته باشیم.
معاون استاندار بوشهر بر ضرورت تقویت روحیه شهیدان رجایی و باهنر در بین مدیران تأکید کرد و گفت: ما به‌عنوان کارمندان دولت کارهای صورت گرفته در سال گذشته را مرور کنیم و آنجاهای که ضعف داشتیم تلاش و تقویت بیشتری کنیم.
فرماندار تنگستان نیز در این آیین به اهمیت خدمت‌رسانی به مردم در نظام اسلامي اشاره کرد و گفت: افتخار ما این است که خادم مردم بوده و آنان ولی‌نعمت ما هستند ازاین‌رو ما باید در حد توان برای حل مشکلات مردم تلاش کنیم.
دکتر عادل دهدشتي افزود: آرامش امروز جامعه را نتيجه و ثمره خون شهيدان است و شهيدان والامقام رجايي و باهنر نمونه و اسوه خدمت‌رسانی و تلاش و کوشش مضاعف به مردم و ایران اسلامي هستند.
در این مراسم كه به ميزباني شبكه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان برگزار شد از مدیران و کارکنان نمونه شهرستان تنگستان تقدیر به عمل آمد و از دکتر علی نگين تاجي ریيس شبكه به‌عنوان یکی از مديران نمونه شهرستاني تقدير به عمل آمد.
گفتنی است از مهندس محمد كازروني، عباس قاسمي، مسلم محمديان، علي وطن‌خواه خدا رحم مرادي و محمدرضا غفاري از کارکنان شبکه بهداشت و درمان شهرستان تنگستان به‌عنوان كاركنان نمونه اين شهرستان تقدیر به عمل آمد.
انتهای پیام/ ح.د 3010

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation

کلمات کلیدی:
تجلیل     هفته.دولت     فرماندار     سعید.زرین‌فرد     دکتر.عادل.دهدشتی     شبکه.بهداشت‌درمان.تنگستان    
   

تاریخ بروز رسانی:   7 شهريور 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >