در شورای سلامت و امنیت غذایی شهرستان جم مطرح شد
حوزه آب شهرستان جم دارای مشکلات فراوان است

12 مهر 1395
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم در کارگروه سلامت و امنیت غذایی شهرستان عنوان داشت: حوزه آب شهرستان در بحث آزمایش‌ها میکروبی دارای مشکلات فراوانی هست.

مهندس احمد قاسمی افزود: نمونه‌برداری‌های کارشناسان این شبکه از سال 90 تا 94 از شبکه عمومی آب شرب شهرستان، حاکی از روند رو به رشد نمونه‌های غیرقابل‌شرب می‌باشد که این وضعیت نگران‌کننده می‌باشد و خواستار همکاری متولیان تأمین آب شهرستان جهت رفع این مشکل گردید.
وی همچنین ضمن تشکر از رییس آموزش‌وپرورش و مجموعه وی در جهت همکاری در بحث اجرای برنامه‌های بهداشتی در شهرستان به وجود برخی نواقص در مدارس اشاره کرد و تصریح کرد: با توجه به آغاز فصل مدارس و بروز برخی بیماری‌ها در مدارس و انتقال آن به خانوارها ، خواستار همکاری مدیریت آموزش‌وپرورش جهت حضور کارشناسان بهداشتی در مدارس جهت پیشگیری و ارایه آموزش‌های لازم به دانش آموزان شد.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم همچنین از توزیع اقلام بهداشتی در مدارس این شهرستان در قالب طرح مهر خبر داد. به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان جم؛ این کارگروه در 12 مهر و با حضور فرماندار، معاون فرماندار،بخشدار بخش ریز و دیگر اعضای این کارگروه در سالن فرمانداری شهرستان جم برگزار شد.


انتهای پیام/ ا/پ 3020


با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
شورای.سلامت     مهندس.احمد.قاسمی     شهرستان.جم        

تاریخ بروز رسانی:   12 مهر 1395

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >