مشاور و رییس ستاد برنامه‌ریزی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت:
برنامه‌ریزی کلید موفقیت هر مدیر در انجام مأموریت و رسالت سازمان است

30 دی 1396
مشاور و رییس ستاد برنامه‌ریزی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت گفت: برنامه‌ریزی و انجام فعالیت‌ها بر اساس برنامه اولین کلید موفقیت هر مدیر در انجام مأموریت و رسالت سازمان است.

دکتر جلیل کاوه در حاشیه پنجمین نشست تخصصی معاونین و مدیران معاونت توسعه دانشگاه‌های عضو کلان منطقه 5 در بوشهر افزود: بیش از 3 هزار پروژه و 600 اقدام اصلاحی در سطح معاونت‌های توسعه مدیریت و منابع دانشگاه‌های علوم پزشکی در سال 1396 در حال اجرا است.
وی تصریح کرد: معاونت توسعه وزارت بهداشت یکی از بخش‌های پیشرو در امر برنامه‌ریزی است.
مشاور و رییس ستاد برنامه‌ریزی معاونت توسعه مدیریت و منابع وزارت بهداشت گفت: برنامه‌های تدوین‌شده در حوزه توسعه دانشگاه‌های عضو کلان منطقه 5 کاربردی، ملموس، اجرایی و قابل‌دسترسی است.
دکتر جلیل کاوه اظهار داشت: برگزاری جلسات و نشست‌های تخصصی به‌منظور پایش برنامه و تبادل تجارب ضمن جلوگیری از بروز یکنواختی زمینه پویایی و شادابی بین پرسنل و عوامل مجری برنامه‌ها در سطح واحدهای ذیربط فراهم می‌شود.
دبیر کارگروه تخصصی معاونین توسعه دانشگاه‌های علوم پزشکی کلان منطقه 5 و رییس پنجمین گردهمایی تخصصی معاونین توسعه مدیریت و منابع و مدیران حوزه ستادی دانشگاه‌های علوم پزشکی کلان منطقه ‏قطب 5 کشور نیز گفت: تدوین و ابلاغ دستورالعمل‌های ارزیابی مدیریت عملکرد از سوی وزارت بهداشت و استفاده از نظام ارزیابی و رتبه‌بندی سازمان‌ها عامل مؤثری در ایجاد انگیزه در این سازمان‌ها است.
دکتر سید جلیل معصومی افزود: با استفاده از تجارب کارشناسان دانشگاه‌های مختلف و ستاد وزارت بهداشت معیار و سنجه‌های کارا برای این ارزیابی مدیریت عملکرد تعیین و ابلاغ گردد.
وی تصریح کرد: برگزاری نشست‌های دوره‌ای در دانشگاه‌های هر کلان منطقه فرصتی مغتنم برای تبادل تجربیات و استفاده از خرد جمعی و جلوگیری از موازی کاری و دوباره‌کاری است.
مشاور اجرایی معاونت توسعه امور اجتماعی سازمان برنامه‌وبودجه کشور نیز گفت: جریان برنامه‌ریزی و برنامه محوری در دانشگاه‌های علوم پزشکی و وزارت بهداشت رضایت‌بخش است و این مهم یکی از عوامل تأثیرگذار و موفق در اجرای هر چه‌بهتر برنامه‌ها و حصول به اهداف این بخش مهم است.
دکتر محمدحسین حیدری اظهار داشت: با توجه به دیدگاه و نگاه دولت به حوزه سلامت و تحول‌های اتفاق افتاده در این بخش امیدواریم اعتبارات پیش‌بینی‌شده در برنامه‌وبودجه امسال به‌صورت کامل تأمین و امکان اجرایی شدن همه برنامه‌ها مهیا شود.
معاون توسعه مدیریت و منابع دانشگاه علوم پزشکی بوشهر نیز گفت: پنجمین گردهمایی تخصصی معاونین توسعه مدیریت و منابع و مدیران حوزه ستادی دانشگاه‌های علوم پزشکی کلان منطقه ‏قطب 5 کشور به میزبانی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد.‏
دکتر ایرج بیژنی افزود: این نشست به‌منظور پایش و بررسی برنامه‌های عملیاتی سال 1396 و تبادل‌نظر و انتقال تجربیات دانشگاه‌های قطب 5 با ‏حضور معاونین توسعه مدیریت و منابع انسانی، مدیران بودجه، تحول سازمانی، مالی، منابع فیزیکی و خدمات پشتیبانی ‏دانشگاه‌های بوشهر، فارس، هرمزگان، کهگیلویه و بویراحمد، فسا، جهرم، لارستان و گراش در سالن کنفرانس مجتمع پردیس ‏دانشگاه علوم پزشکی بوشهر برگزار شد. ‏
انتهای پیام/م.غ 1023

با کلیک بر روی لینک زیر اخبار دانشگاه را از کانال تلگرام دریافت کنید
https://telegram.me/bpumspublicrelation


کلمات کلیدی:
نشست     منطقه5     دکتر.جلیل.کاوه     دکتر.سیدجلیل.معصومی     دکتر.محمدحسین.حیدری     دکتر.ایرج.بیژنی    
   

تاریخ بروز رسانی:   30 دی 1396

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >