همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر انجام گرفت:
افتتاح مرکز شبانه روزی خدمات جامع سلامت تنگ ارم

21 بهمن 1398
همزمان با هشتمین روز از دهه مبارک فجر پروژه مرکز شبانه روزی خدمات جامع سلامت تنگ ارم با حضور مسئولین استانی و شهرستانی افتتاح و به بهره برداری رسید.

فرماندار شهرستان دشتستان،مهندس فتح الله نوروزی در مراسم افتتاح مرکز شبانه روزی خدمات جامع سلامت تنگ ارم ضمن تبریک فرا رسیدن دهه مبارک فجر بر مردم شریف دشتستان ،گفت: یکی از افتخارات دولت تدبیر و امید این است که بحث سلامت را یکی از اولویتهای اصلی خود قرار داده و در تقویت زیر ساختهای حوزه سلامت خدمات خوب و مطلوبی را به مردم به خصوص در مناطقی که دسترسی کمتری به خدمات دارند ارائه داده است.
فتح اله نوروزی افزود: در دهه مبارک فجر با وجود تمام تحریمهای ظالمانه دشمنان و کمبودهها ، شاهد افتتاح و عملیات اجرایی 6 پروژه در حوزه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان با اعتباری بالغ بر 15 میلیارد تومان بوده ایم .
نوروزی بیان کرد: پروژه مرکز شبانه روزی خدمات جامع سلامت تنگ ارم یکی از پروژه های است که به دستور استاندار بوشهر و همچنین نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی و مسئولین دانشگاه علوم پزشکی بوشهر و دشتستان به مرحله اجرا درآمد و هم اکنون آماده ارائه خدمات بهداشتی و درمانی در یک فضای فیزیکی خوبی به مردم شریف بخش ارم می باشد.
فرماندار شهرستان دشتستان ضمن تشکر ازاهداء کننده زمین پروژه بهداشتی شهر تنگ ارم تصریح کرد: باید در راستای تقویت انجمن خیرین سلامت گامهای موثری در شهرستان برداریم .
نوروزی تاکید کرد: بخش ارم نیاز به تقویت زیر ساختها در حوزه سلامت دارد و امیدواریم با تکمیل و راه اندازی کلینیک دهان و دندان و همچنین پانسیون پزشکان که از نیازمندیهای اصلی این مرکز و شهروندان می باشد به مردم این بخش خدمت رسانی نماییم.
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان، ماریا خویشدوست در این مراسم گفت: پروژه مرکز شبانه روزی خدمات جامع سلامت تنگ ارم با زیربنا 640 متر مربع و اعتبار 45 میلیارد ریال به مدت دو سال تکمیل و به بهره برداری رسیده است.
ماریا خویش دوست افزود: امیدواریم با افتتاح این پروژه خدمات از سطح یک عمومی به سمت خدمات تخصصی تبدیل شود و ما شاهد ارتقاء سلامت و کاهش مرگ و میر در منطقه بخش ارم باشیم .
 در شهرستان دشتستان از ابتدای سال تا کنون 8 پروزه بهداشتی و درمانی  افتتاح و به بهره برداری رسیده و دو پروژه بهداشتی خانه بهداشت باغتاج و خیر ساز خون نیز آماده بهره برداری می باشد که امیدواریم تا پایان دهه فجر آنها را نیز افتتاح نماییم.
وی همچنین اظهارکرد: دو پروژه پانسیونهای پزشکان شهر بوشکان و بیمارستان شهید گنجی برازجان عملیات اجرایی آن آغاز شده  و 5 پروژه بهداشتی و درمانی نیز در سطح شهرستان در حال احداث می باشد .
پروژه مرکز شبانه روزی خدمات جامع سلامت تنگ ارم با حضور، استاندار، معاونین استانداری، نماینده مردم شهرستان دشتستان در شورای اسلامی ،امام جمعه شهر برازجان، فرماندار و جمعی از مدیران محلی و شهرستانی ، شهرستان دشتستان افتتاح و به بهره برداری رسید.
انتهای پیام/ س.غ_3030

اخبار دانشگاه علوم پزشکی بوشهر را در کانال اطلاع رسانی ما دنبال کنید

https://chat.whatsapp.com/DMVSnqaN4f3LE5jqIuGJrI
کلمات کلیدی:
افتتاح     دهه.فجر     فرماندار     مهندس.فتح     الله‌نوروزی     ماریا.خویش‌دوست    
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان    

تاریخ بروز رسانی:   23 بهمن 1398

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبرارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >