رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان:
بیش از ۵۰۰ نفر از خدمات پزشک متخصص داخلی در بخش‌های شهرستان دشتستان بهره‌مند شدند

17 شهريور 1400
رییس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: در راستای خدمت‌رسانی به مردم، در حدود ۵۳۵ نفر از خدمات پزشک متخصص داخلی در بخش‌های مختلف شهرستان بهره‌مند شدند.

ماریا خویشدوست در مصاحبه با مسئول روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان افزود: در زمان شیوع بیماری کرونا، دسترسی مردم به خدمات تخصصی کمتر شده است و با همکاری شهرداری، شوراهای اسلامی شهر و روستا و خیرین سلامت توانستیم پزشک متخصص داخلی در ۱۰ شهر و روستای بخش‌های مختلف شهرستان جهت ویزیت بیماران با تعرفه دولتی مستقر نماییم.
خویشدوست تصریح کرد: مسئولین شهرهای سعدآباد، شبانکاره، وحدتیه، دالکی، بوشکان و روستاهای خوشمکان، طلحه، رودفاریاب، دهرود سفلی و دهقاید همکاری و همراهی بسیار خوبی با حضور پزشک متخصص در مناطق خود داشته‌اند و گام مهمی برای ارائه خدمات تخصصی در مناطق کم برخوردار برداشته شده است.
وی خاطرنشان کرد: اعزام پزشکان متخصص به مناطق کم برخوردار یکی از اولویت‌های مهم حوزه بهداشت و درمان است و با شیوع بیماری کرونا وقفه‌ای در اعزام پزشکان متخصص رخ داده است که امیدواریم با کاهش روند این بیماری، اقدامات ما سرعت بیشتری بگیرد و بتوانیم در بخش‌های مختلف از خدمات تخصصی دیگر پزشکان متخصص نیز بهره‌مند شویم.
رییس شبکه بهداشت و درمان دشتستان بیان کرد: عدالت در سلامت یکی از اهداف مهم نظام سلامت است و بهره‌مندی مردم مناطق مختلف شهرستان از خدمات تخصصی یکی از این اهداف است.
انتهای پیام/س.غ ۳۰۳۰
آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان     پزشک.متخصص     خدمت.رسانی     ماریا.خویشدوست    

تاریخ بروز رسانی:   17 شهريور 1400

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >