سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر؛
خیرین سلامت یکی از برترین ظرفیت‌های شهرستان دیلم به شمار می‌روند

29 اسفند 1400
سرپرست معاونت بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر گفت: ازجمله بهترین و برترین ظرفیت‌ها برای توسعه و ارتقاء سطح سلامت در دیلم، خیرین حوزه سلامت این شهرستان می‌باشند.

به گزارش روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان شهرستان دیلم دکتر قاسم برجوئی‌فرد در نشست با فرماندار شهرستان دیلم بیان کرد: فعالیت‌های خیرین برای اثربخشی بیشتر باید هدفمند شده و اولویت‌های حوزه سلامت در شهرستان دیلم شناسایی و به خیرین سلامت معرفی شود.
دکتر برجوئی‌فرد با اشاره به‌ضرورت تلاش برای ماندگاری پزشکان و متخصصان در شهرستان دیلم افزود: انتظار می‌رود مجموعه فرمانداری دیلم همچون گذشته برای ایجاد زیرساخت‌های مناسب و تهیه امکانات فرهنگی و رفاهی پزشکان، همکاری لازم را داشته باشد.
معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی بوشهر در بخش دیگری از صحبت‌های خود با اشاره به آغاز سفرهای نوروزی گفت: استان بوشهر جز ۸ استان با بیشترین درخواست اقامت در تعطیلات نوروز است و به‌تبع آن شهرستان دیلم نیز پذیرای مسافران زیادی خواهد بود.
وی اضافه کرد: مدیریت مسافرین نوروزی در راستای پیشگیری از شیوع کرونا و دعوت به رعایت پروتکل‌های بهداشتی و انجام واکسیناسیون، امری حائز اهمیت است.
این مقام مسئول بهداشت در استان بوشهر تصریح کرد: شهرستان دیلم آمار قابل قبولی را در واکسیناسیون کووید ۱۹ دارد و لازم است برای رسیدن به وضعیت مناسب گروه‌های سنی ۵ تا ۱۲ سال نیز نسبت به دریافت واکسن خود اقدام کنند.
دکتر برجوئی‌فرد خاطرنشان ساخت: حوزه نفت و صنایع مستقر در منطقه نیز یکسری تعهدات نسبت به مردم‌دارند که ازجمله مهم‌ترین آن‌ها پیوست سلامت است و انتظار می‌رود برای ارتقا سطح سلامت مردم منطقه به تعهدات خود جامه عمل بپوشانند.
انتهای پیام/ کد خبرنگار: م/ب ۳۰۶۰

آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
شهرستان     شبکه.بهداشت.درمان     دیلم     معاون.بهداشت     دکتر.برجوئی‌فرد    

تاریخ بروز رسانی:   29 اسفند 1400

تعداد بازدید:   ۳

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >