رئیس شبکه بهداشت و درمان دشتستان:
هفته سلامت بهانه ایست که از طلایه‌داران حوزه بهداشت و درمان تقدیرکنیم

18 ارديبهشت 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: هفته سلامت بهانه‌ایست که از طلایه‌داران حوزه بهداشت و درمان قدردانی نماییم.

ماریا خویشدوست در آئین زنگ آغاز هفته سلامت شهرستان دشتستان افزود: هفته سلامت سال جاری با شعار (سلامت ما؛ سلامت سیاره ما) شروع می‌شود و این نشان از اهمیت موضوع سلامت اجتماعی و جهانی برای آحاد بشریت دارد.
خویشدوست تصریح کرد: با توجه به روزشمار هفته سلامت متوجه می‌شویم که حضور مسئولین، سمن‌ها در کنار حوزه سلامت جهت پیشبرد اهداف نظام سلامت لازم و ضروری هستند.
 وی همچنین بیان کرد: شهرستان دشتستان از لحاظ وسعت و جمعیت گسترده است و خدمت‌رسانی در تمامی عرصه‌ها بخصوص بهداشت و درمان مجاهدت و ازخودگذشتگی خاصی را می‌طلبد که در زمان شیوع کرونا نیروهای بهداشتی، تمام توان خود را برای خدمت‌رسانی به مردم گذاشتند.
 خویشدوست بیان کرد: هفته سلامت بهانه‌ای ایست که از طلایه‌داران حوزه بهداشت و درمان قدردانی کنیم و برای اهداف خود که تحقق عدالت و تعالی نظام سلامت است، جانانه تلاش کنیم.
سرپرست معاون عمرانی فرمانداری دشتستان در جمع کارکنان شبکه بهداشت و درمان این شهرستان نیز گفت: به‌درستی که سلامت و امنیت دو نعمت عظیم خداوندی هستند که کمرنگ شدن هر کدام از این‌ها می‌تواند یک کشور را با آسیب‌های جدی روبرو سازد.
حسین بی‌باک افزود: در چند سال اخیر زیرساخت‌های بهداشتی شبکه بهداشت و درمان ارتقای خوبی داشته است و در حدود 85 درصد از مراکز و خانه‌های بهداشت بهسازی و یا بازسازی شده‌اند و امیدواریم با تجهیزات مستقر شده در مراکز و خانه‌های بهداشت و زیرساخت‌های مطلوب، خدمات خوبی به مردم بخصوص مناطق کم برخوردار ارائه شود.
زنگ آغاز هفته سلامت با نظارت و هماهنگی ریاست شبکه بهداشت و درمان دشتستان، در تمامی مراکز خدمات جامع سلامت شهرستان با حضور مسئولین و سمن‌ها به صدا درآمد.


انتهای پیام/ س.غ 3030


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
هفته.سلامت     ماریا.خویشدوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   18 ارديبهشت 1401

تعداد بازدید:   ۲

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >