ارائه بیش از دو هزار و 400 خدمت بهداشتی و درمانی رایگان به بخش ارم دشتستان

31 ارديبهشت 1401
رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان گفت: در طرح کاروان خدمت فرمانداری به بخش ارم ، بیش از دو هزار و400 خدمت بهداشتی و درمانی رایگان ارائه شد.

ماریا خویشدوست در گفت‌وگو با روابط عمومی شبکه بهداشت و درمان دشتستان افزود: هدف از اجرای طرح کاروان خدمت فرمانداری، ارائه خدمات تخصصی و عمومی در حوزه درمانی، دندانپزشکی و بهداشتی رایگان به مردم شهرها و روستاهای کم برخوردار بخش ارم بوده است.
وی تصریح کرد: کادر بهداشت و درمان شهرستان دشتستان به مدت سه روز در شهرها و روستاهای بخش ارم ( شهر تنگ ارم و دهرود سفلی )  مستقر و تمامی خدمات بهداشتی و درمانی با همکاری گروه جهادگران فاطمی، شبکه بهداشت و درمان دشتستان و با هماهنگی قبلی و به‌صورت رایگان به مردم این مناطق ارائه‌شده است.
 خویشدوست بیان داشت: نیروهای اورژانس 115، بازرسان بهداشت محیط،  پزشک متخصص اطفال، داخلی، زنان و زایمان، پزشک عمومی، مشاوره فیزیوتراپی، مشاوره روانشناسی و تغذیه، کلینیک سیار دندانپزشکی همراه با 4 دندان‌پزشک در روز29  و ۳۰ اردیبهشت‌ماه در مراکز فوق مستقر و به‌صورت رایگان خدمات ارائه کرده‌اند.
 رئیس شبکه بهداشت و درمان شهرستان دشتستان خاطرنشان کرد: ارائه خدمت بهداشتی و درمانی رایگان یکی از اولویت‌های اصلی وزارت بهداشت بوده و در راستای تحقق عدالت در سلامت به‌صورت مستمر در مناطق کم برخوردار انجام می‌گیرد.
وی اظهار کرد: این طرح  مورد تأکید رئیس دانشگاه بوده و در این راستا از فرمانداری، بخشداری و شهرداری، بسیج جامعه پزشکی ، اورژانس ۱۱۵ ، کارکنان مجموعه شبکه بهداشت و درمان شهرستان و سایر متصدیان این طرح تقدیر می‌شود.
انتهای پیام/ س.غ ۳۰۳۰٫


آخرین اخبار حوزه سلامت را از ما بخواهید

کلمات کلیدی:
ویزیت.رایگان     ماریا.خویشدوست     شبکه.بهداشت.درمان     شهرستان.دشتستان        

تاریخ بروز رسانی:   31 ارديبهشت 1401

تعداد بازدید:   ۱

چاپ خبر |فايل متن خبر

ارسال نظر
ايميل :     
نام و نام خانوادگی :  
نظر :
 
حروف تصویر بالا :   
 
 

لینک به این صفحه
< >